Iphone 7(8) alebo iPhone SE

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 7(8) alebo iPhone SE

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #515756
    nikussska93
    Účastník (Participant)

    Pekny den vsetkym :) Potrebujem radu ohladom kupy iPhone.Bola som majitelkou asi 6 typov iPhone,avsak som presla na android,no olutovala som to,takze sa chcem vratit k iPhone.Avsak,zarazil ma chybajuci jack pri 7/8 a hlavne narazam na clanky ohladom baterie,problemom s hovorom.Preto sa chcem spytat,ktory iPhone by ste mi odporucili?Myslela som,ze 7 alebo 8 bude to prave,no ten jack ma sklamal :( kedze sa venujem hudbe(studujem ju) tak stale vyuzivam sluchadla a pod.O peniaze nejde len ten konektor chyba.Zvykli ste si nato?chodite vsade s redukciou?lebo uvazujem aj nad SE,aj ked ma mensi displej,no bojim sa podpory.Dokedy bude SE podporovany?vzdy si kupim mobil na minimalne 2 az 3 roky :/

    vopred vdaka za rady a rada si vypocujem aj negativne skusenosti

    #515789
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Je velky problem pripojit redukciu k sluchatkam ktore pouzivas a nechat ju tak napojenu nastalo? Mne to problem nerobilo.

    #515791
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #515793
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)

    #515794
    nikussska93
    Účastník (Participant)

    @eraserv6 a @s3030150 dakujem za odpovede :) ono problem nie je dat redukciu,ale mam asi 3 sluchadiel a kazde na nieco ine,na vaznu hudbu aj na komponovanie,preto to tak myslim,ale nevadi redukciu by som dala ku vsetkym trom.Otazka znie ako je to s fotoaparatom?zaujímajú ma fotky v noci,za šera,či ste spokojní,hlavne takí čo aj riešite fotografie,kedže zrkladovku stále zosebou človek nenosí.
    A iPhone SE by ste si už teda nekúpili?lebo ten je zas taký do ruky telefón.Takisto 8 tá zadná strana nemáte strach,že sa to rozbije,praskne alebo podobne?

    #515795
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    iPhone SE je vlastne zmenšený iPhone 6S

    #515796
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #515802
    nikussska93
    Účastník (Participant)

    @s3030150
    napisal si to vyborne,presne takto som to potrebovala pocut.Tak ja viem,ze ako moja zrkadlovka Canon to fotit nebude,ale tak aspon priblizne by sa to malo dat.Mala som moznost vyskusat aj Samsung a ten robi zas tie fotky take ostrejsie,zivsie farby a pod.Naopak iPhone mal zas realnejsie farby.Inak ak sa ta smiem spytat,ktory mas ty? :) a problem s hovormi,ze druhy ta pocuje slabsie,takisto aj vydrz baterie.Aspon den ci sa da :/ ja si data vypinam,jas na polovicu a snazim sa usetrit bateriu.

    #515810
    JFK.
    Účastník (Participant)

    čo je s tým forom omg

    #515814
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nemôžem pridať príspevok, ktorý som editoval, tak si ho musíš prečítať v prílohe

    @macblog, oprav to nastavenie spamu, predsa ak edituješ vlastný jeden príspevok, nemôže to vyhodniť ako spam!

    #515820
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #515821
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #515831
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Riesenie Headphone Jacku u mna.

    Doma/Cestovanie = vacsinou sedim => sluchadka ATHM50x (bud Macbook Pro alebo iPhone cez adapter ked cestujem dlho autobusom, vlakom alebo lietadlom. Nehybem sa takze mi ten extra adapter nevadi)

    Kazdodenne pouzivanie a chodenie po vonku => Sluchadka k iPhonu 7.

    Preco preboha kupovat 8? Co tam take oproti 7 pridali? Nic.

    Obaly vysoko odporucam tie originalne od Applu, ten kozenny dobre dokaze ochranit cely displej pred rozbitim (vlastna skusenost).

     

    #515840
    nikussska93
    Účastník (Participant)

    @JFK. @3030150 vďaka za Vaše rady chalani :) mám už teraz nejakú predstavu a asi si vezmem 7.Pozdáva sa mi tá limitovaná edícia,avšak včera som čítala,že to už prestali vyrábať,takže asi sa musím poponáhľať na ten červený iPhone.Tie slúchadlá,už som si pozerala nejaké redukcie,takže to nejako oželiem.
    Budem mať nejakú hudbu v iPhone určite,ale tak skôr aj nejaký film.Preto asi 128GB by bolo fakt vhodných.Ak ešte smiem poslednú vec,máte nejakú aplikáciu kde si viete priamo nejakú hudbu stiahnuť do iPhone?teda bez iTunes alebo je to nemožné?
    Takisto nejaké dobré aplikácie na fotografie,dokumenty(pdf,doc) a hudobné appky,ak mi niekto o niečom zaujímavom vedel.Ešte raz Vám ďakujem za rady :)

    #515843
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mimochodom ak niekto ocakava spickovy zvuk zo smartphonu a kupuje si koli tomu drahe sluchtka tak musi byt minimalne snilek, maximalne blazon :-).

    #515846
    JFK.
    Účastník (Participant)

    a aké máš slúchadlá/repráky z ktorých dostaneš lepší output eraser? :D nech si kúpim aj ja


    @nikola

    na to nepotrebuješ žiadne špeciálne Appky, máš Pages a iBooks od Apple…

    a vyzeráš (myslím to v dobrom), že 6€ mesačne ti nebude problém zaplatiť za Apple Music, takže hádam 40 miliónov pesničiek bude stačiť :D a nejakú custom hudbu sťahovať do Appky som nikdy nesťahoval, možno chalani budú vedieť

    #515847
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @s30

    neviem, čo je to za technológia, ale moje Sennheisery majú hi-fi ????

    btw testoval som rôzne songy cez BT alebo cez kábel, pri 50-70% hlasitosti nemáš šancu počuť rozdiel (Apple Music kvalita), len keď to vymaxuješ, a to je aj tým, že cez kábel hrajú hlasnejšie.

    ak pustíš FLAC pesničku tak si domýšľaš tu lepšiu kvalitu, príde mi to jak placebo, šanca že by si trafil pri 50% hlasitosti v teste či ide o FLAC alebo 256 AAC je čisto štatistická náhoda

    slúchadlá sú Sennheiser Momentum 2.0 takže kvalita na takýto test tam určite je ????????????

    #515850
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #515851
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Kto bol ten hi-fi expert? Mudrnudl? Nepamätám si ???? vzhľadom na mŕtvosť tohto fóra môžeme kľudne driftovať off-topic takže chiiiiiill ????????

    krásnu upršanú nedeľu vám všetkým prajem

    #515852
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.