iPhone 7 vydrz baterky

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 7 vydrz baterky

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #510846
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Zdravim, mam cca 2,5 tyzdna stary iPhone 7 32GB Matte Black. Mam taky problem ze sa mi strasne rychlo vybija. Baterka nedrzi ani ked ho nepouzivam. Nevydrzi od rana do vecera a to ho vyuzivam iba na pesnicky stiahnute v telefone takze ziaden stream a sem tam youtube a safari. Hry nehravam vobec. Ani ziaden facebook. Nepouzívam mobilne data. Telefon mam sparovany s Apple Watch. Je tam najnovsi verejne dostupny ios. Skusal som obnovu zo zálohy a problém stále pretrváva. Ako mam postupovat?

    #510872
    meldo12
    Účastník (Participant)

    Treba hlavne povypínať rôzne lokalizačné služby a výdrž sa citeľne zvýši “Nastavenia > súkromie > lokalizačné služby > systémové” a tu vypnúť:
    – apple ads
    – kalibrácia kompasu
    – homekit
    – návrhy založené na polohe
    – polohové upozornenia (ak nevyužívaš)
    – často navštevované miesta
    – analytika iphonu
    – presmerovanie a premávka

    Toto sú všetko v zásade zbytočnosti, ktoré nikto nepotrebuje a dosť často zisťujú polohu čím vybíjajú dosť silno baterku.

    Ak chceš viac, pozri si ktoré aplikácie využívajú polohu a ak sú to aplikácie ktoré nepotrebuješ aby využívali polohu, napr. facebook, twitter, whatsapp, chrome a pod. vypni aj tam.

    #510873
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Všetko toto mam vypnute a stale sa vybija aj ked ho nepouzivam.

    #510875
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Jednoznacne obnova v iTunes cez DFU mod bez zalohy a vyskusat ho pouzivat uplne cisty. Ak problem pretrvava tak reklamacia

    #511424
    lukasmac
    Účastník (Participant)

    Mne sa toto stalo ked som dopocuval  hudbu, aplikaciu Music som vypol home button a mobil nemusel vobec nic robit a sa vybijal (aplikacia bezala na pozadi). Stacilo aplikaciu vypnut cez 2x stlacenie home button, a bolo po probleme. Este otazka, ked sa vybija su pripojene Apple Watch?

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.