iphone 7 reachability response

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iphone 7 reachability response

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #502549
    spout
    Účastník (Participant)

    Caute,

    Chcem sa spytat, ci aj vy mate niekedy problem s iphone 7  homescreen double-cklick pre zmensenie screenu kvoli ovladaniu jednou rukou? Proste sa mi velakrat stava ze dvakrat kliknem a ziadna odozva. Odhadol by som to na 70% ze sa screen po double-clicku upravi. U priatelky napr. na iphone 6S s klasickym home button je odozva 100%.

    Dik

    #502550
    JFK.
    Účastník (Participant)

    hm, úprimne…ja ani nikto v mojom okolí túto featuru nevyužíva :D ale poskúšam keď si na to spomeniem či mám 100% odozvu …

    #502551
    spout
    Účastník (Participant)

    super vdaka! este doplnim, ze som si vsimol, ze vonku v mraze napr. to skoro vobec nefunguje…

    #502555
    shadower
    Účastník (Participant)

    mne to zatial vzdy fungovalo …ale tiez to nevyuzivam na 7cke

    #502558
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Spout – no máš pravdu, nejde to vždy :D ale to je taký problém no…neviem či sa to dá nejako dokázať vôbec a či to budú nejak riešiť ????

    #502560
    spout
    Účastník (Participant)

    Ono je to asi nejaký SW bug lebo keď už je to fakt zle ze to nefunguje skoro vôbec tak pomôže reštart a zase funguje skoro bez chyby…

    #502585
    majdy
    Účastník (Participant)

    By som chcel vidieť ako potom JFK ovládaš ten iPhone v jednej ruke a či je to pohodlnejšie naťahovať sa alebo posúvať si iPhone v dlani, najmä keď sa šmýka :D

     

    Ja to používam denne a ľudia v mojom okolí takisto, nepočul som, že by to niekomu takto (ne)fungovalo, a u mňa to funguje na 100 %, dokonca často aj keď nechcem a len sa náhodou dotknem home buttonu.

    Možno restore pomôže aj keď… ktovie.

    #502589
    shadower
    Účastník (Participant)

    no niekto ma velke ruky a 7cka je tak akurat :)
    co som chcel 7+ tam by som to asi vyuzival
    spravny obal a nebude sa smykat

    hej skusit restore …ak nie a je vidno ze to naozaj nefunguje ako ma tak to das aj na zaruku …ale ked je to iba tvoj sugestivny pocit ze pri jemnom vanku to nefunguje v tom pripade stym asi nic neurobia :)

    #502592
    spout
    Účastník (Participant)

    ono to bude fakt len nieco co sa nevyskytuje stale a vyriesi sa to restartom telefonu, takze vela ludi si to ani nevsimne, idealne by bolo keby to fixol nejaky iOS update, skusim to spomenut na nejakom oficialnom fore…kazdopadne diky vsetkym

    #502594
    JFK.
    Účastník (Participant)

    majdy, dobrý nápad na “How To Control Your 4.7″ iPhone” tutorial :DDD


    @spout
    : o týždeň má výjsť 10.3 beta, tak ak to bude aj tam, nahlásim to, teraz to už nemá zmysel nahlasovať asi

    #502598
    spout
    Účastník (Participant)

    @JFK. tak super, dik

    #502606
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK, to nieje návod ale bežná situácia pokiaľ držíš iPhone 7, tiež mám veľmi dlhé prsty, (na výšku mám necelé 2 metre), dočiahnem ak chcem aj na horné tlačidlá displeja, ale nieje to pohodlné, práve reachability slúži na POHODLNÉ ovládanie iPhonu v JEDNEJ ruke bez toho aby som sa naťahoval či hýbal celou dlaňou…

     

    Obalom si tak pekný dizajn nezničím, takže sa naďalej bude šmýkať :(

     

    JFK, buď užitočný a radšej nahlás bugy v OS X, ktoré sa riešia už mesiace a stále pretrvávajú:

     

     

    Problém s text replacement od septembra:

    https://discussions.apple.com/thread/7663674?start=0&tstart=0

     

    Problém s facebook notifikáciami od septembra:

    https://discussions.apple.com/thread/7705396?start=0&tstart=0

     

    Grafický glitch od posledného updateu:

    https://discussions.apple.com/thread/7787172?start=0&tstart=0

     

    Siri neukazuje ikony, keď sa jej opýtaš na počasie, UI je tým pádom neprehľadné…

    #502613
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Tie FB notifikácie blbci už pri posledných verziách El Capitana, neviem či to nie je chyba na strane FB??

    Inak ja nemám dlhé prsty ????

    #502623
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tie FB notifikácie blbci už pri posledných verziách El Capitana, neviem či to nie je chyba na strane FB??

    Inak ja nemám dlhé prsty ????

    JFK.

    Môže byť, že tie notifikácie blbli aj predtým, sám si nepamätám ako dlho, to už blbne :D Ale viem iste, že na nových MacBookoch idú ako majú, čo je zaujímavé… takže si už niesom celkom istý, či je chyba na strane FB, tak či onak, myslím, že report do Applu by s tým mohol pohnúť nech je chyba na ktorejkoľvek strane…

    #502646
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Majdy, možno keď začneš písať “niesom” osobitne, tak ako by si mal, tak aj tie notifikácie začnú fungovať! ????☝????

    #502653
    majdy
    Účastník (Participant)

    Nebuzeruj a reportuj :D

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.