iPhone 7 plus restart pri nabijani

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 7 plus restart pri nabijani

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #516958
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    mam iPhone 7 plus a ked sa nabija (vacsinou cez noc) tak sa asi restartuje. Nikdy som to nevidel na vlastne oci, ale vzdy rano pise ze “iPhone requires passcode after restart”, cize vzdy musim davat passcode, touch id nefunguje.
    Mam iOS 11.0.1
    Ma niekto podobny problem?

    Dakujem

    #516997
    iwans
    Účastník (Participant)

    Áno. Robí to občas môj 7+ aj dcérin 5S pri nočnom nabíjaní. Nijako zvlášť to neriešim…

    #517013
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    no ja sa bojim ze to robi vzdy, nie obcas…ako neni to velky problem, len ma zaujimalo ci som sam komu sa toto deje.

    dakujem

    #517019
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #517020
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    No ja som to skusal cez den nabijat, a sem tam som to odomkol touch id…ked bolo 70 percent som to v pohode odomkol prstom, a potom bolo 97% a uz pisal ze musim dat passcode lebo iphone sa restartoval

    #517022
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #517023
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    jo, pouzivam ten co bol v krabici, ale asi vyskusam iny… toto som si tiez vygooglil, ale fakt pouzivam ten co bol k iPhonu takze nechapem

    #517030
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #517034
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    No akurat som vstaval a odomkol som to passcodom lebo zas pisal to iste ze treba passcode after restarting…zajtra rano dam screenshot… nikdy som to nevidel lebo to treba zjavne sledovat cely cas, neviem ci sa to fakt restartuje, ked ano, tak neviem ci pri 75% alebo 94… ako som spominal tak ked som to nabijal cez den a bolo okolo 70, tak sa stale dal odomknut normalne touch id

    #517035
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nechaj si na noc na pozadi bezat jednu jedinu aplikaciu, nejaku hru napr. a ostatne z multitaskingu vykiluj.
    Ak sa rano po odomknuti bude cela hra nacitavat odznova a nie z posledneho state tak sa pravdepodobne restartoval.

    #517036
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    ok vyskusam, dakujem :)

    #517096
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    jo aplikacia – hra sa nacitala presne ako po restarte (predtym som to skusal aby som vedel ako to bude vyzerat) takze sa restartuje urcite… uz kaslem na to, nejdem robit restore ani nic podobne. Snad dalsi iOS to vyriesi.

    dakujem

    #517098
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ked budes robit len OTA updaty tak problem nikdy nevyriesis. Je treba urobit restore cez DFU bez obnovy a skusit co to povie. Ak sa bude restartovat aj potom tak je to HW chyba a treba to dat na reklamaciu

    #517099
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    takze DFU restore, ale nerobit potom obnovu z iTunes backupu?

    #517100
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #517107
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    ok dakujem za radu :) vyskusam…

    #517208
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    No takze spravil som DFU restore, bez obnovy zo zalohy, a stale to iste :/ rozmyslam ze kaslem na to, ved sa nejako neposkodi ten telefon pri restarte raz za dva dni… nechce sa mi riesit servis kvoli tomuto. Myslite ze dalsi iOS by to nemohol vyriesit?

    Dakujem

    #517209
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ja si myslim ze to je HW problem a aby si to neskor nelutoval.
    Ak je iphon este v prvom roku zaruky tak to zanes priamo do autorizaku a do par dni mas novy.

    #517214
    iwans
    Účastník (Participant)

    Ak to robí naozaj každý deň aj po restore, tak by som to dal na diagnostiku, kým to je v záruke. Mne to urobí max. 1-2x do mesiaca…

    #517216
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.