Iphone 6 nejde reset

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #508713
    marcel1992
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    mam taky problem, telefon sa aktualizoval lenze som zabudol to heslo co to pyta odo mna, a cakat kazdych 15 minut aby som to vyskusal jeden krat sa mi naozaj nechce, skusal som ho resetovat cez najst moj iphone neuspesne neviem nejake odpovede na otazky, tak som skusal cez itunes lenze tam mi pri obnove naskocilo ze chyba 3194, a potom viac krat chyba 17 , jednoducho z enmeoze byt obnoveny chyba 17. Neviete mi poradit prosim VAS???

    Dakujem.

    #508721
    JFK.
    Účastník (Participant)

    myslíš PIN, heslo na unlock obrazovky alebo iCloud heslo?

    ak nevieš iCloud heslo ani odpovede na otázky tak si v pici.

    -neviem načo obnovuješ iPhone keď nevieš heslo, čo je to za sprostosť? Myslíš že obnovením ti to heslo tam naskočí samo? Nechápem.

    #508731
    joer
    Účastník (Participant)

    po aktualizácii na novy OS ti pyta tak akurat PIN na odomknutie karty SIm alebo musis prilozit palec na rozpoznanie alebo napisat rucne cez klavesnicu co sa ti zobrati- heslo ktore si si zadal pri nastaveni. Ked už ani to nevieš tak si totalny pako.

    #508736
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #508757
    iTuxx
    Moderátor

    nemusi byt totalny pako. To heslo ktoreho sa potreboval zbavit, je klasicky zamok telefonu co supluje odtlacok prstu ako hovori Joer. A kazdy, kto to ma nastavene a s telefonom robi denne, to nezabudne. Takze telefon je s najvyssou pravdepodobnostou strateny/kradnuty/najdeny a toho hesla sa da fakt zbavit len restorom. Lenze na to treba funkcny iTunes s pripojenim na internet, nedosahanym hosts suborom a samozrejme iCloud heslo, pretoze bez toho, ako nas mily JFK zadelil, si v pi*i.

    #508759
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Jj ukradol iPhone buzerant, preto tu už ani neodpísal, zlodej špinavý. Zabudol na to, že iPhony sa už nekradnú lebo je to zbytočné bez iCloud hesla ????…

    Nevadí no, ideme ďalej.

    #508761
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #508762
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #508793
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    To bude asi tiez telefon z poliaka, francuza alebo rakusana :-)
    Proste explantat

    #508805
    JFK.
    Účastník (Participant)

    prečo nemiestne?

    btw, nejde ti iMessage s30.

    #508808
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #508812
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa na zlodeja je to primeraná reakcia ????, kľudne nech spapá aj olovo, I don’t care.

    tak si oprav to iMessage ????????, nemám koho spamovať.

    #508888
    marcel1992
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa na zlodeja je to primeraná reakcia ????, kľudne nech spapá aj olovo, I don’t care.

    tak si oprav to iMessage ????????, nemám koho spamovať.

    JFK.

    JFK ty saso, teba je prt do toho ci je kradnuty alebo nieje kradnuty. Ja nejsom odkazany kradnut od Applu mam naco si spomenies…, ten telefon neni moj ale mojej mami, a nevedela ake si nastavila heslo nie to bezne co denno denne pouziva ako niektory pisu ze ci to som zabudol tak jebnuty jak vy niesom aby som este urazal cudzieho cloveka klasicka slovac, len radu som chcel nic viac, a nevedela si spomenut na heslo 6 miestne sam sa aktualizoval a potom nabehlo heslo len to nevedela, ale uz som to spravil vten den:)

    #508901
    iTuxx
    Moderátor

    takze predsa to bol zamok telefonu suplovany odtlackom.

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Na tému ‘Iphone 6 nejde reset’ už nie je možné odpovedať.