Iphone 6 32GB/2017, odstranene chyby povodnej verzie?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 6 32GB/2017, odstranene chyby povodnej verzie?

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #515228
    flum6996
    Účastník (Participant)

    Ahojte, planujem kupit iphone 6 32 GB, limitovana edicia 2017. Chcem sa opytat ci nahodou nema niekto informacie ci chyby 2014 verzie ako, casom nefungujuca dotykova plocha a objavovanie sa sedeho pasu v hornej casti displeju boli odstranene? Patram uz poriadne dlho na internete, ale nikde som zatial odpoved nenasiel…pripadne nejaky servisak co opravuje iphony a mal rozobratu 32 GB verziu ci by sa nevedel k tomu vyjadrit….vopred dakujem za odpoved

    #515243
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ty si ešte nikdy nemal iPhone čo? :D

    #515248
    flum6996
    Účastník (Participant)

    nemal som este iphone :-)…nie som narocny pouzivatel a mobily nestriedam a sucastna cena iphone 6 mi pride vyhodna, iked model je to uz starsi verim, ze oproti samsung galaxi s1, ktori stale pouzivam si vyrazne polepsim….preto ma to zaujima, kedze mobil planujem mat dlho a co som sa docital na internete tak iphone 6tky trpeli casto touto chybou “diplay disease”

    #515250
    dfx
    Účastník (Participant)

    Nie je to odstranene a ani nebude. Preto ma iPhone 6S telo z pevnejsieho kovu. iPhone 6 by som nekupoval. Radsej SE.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.