Iphone 4 blokovany na UK Orange

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 4 blokovany na UK Orange

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96526
    dzafo
    Účastník (Participant)

    Je daka moznost odblokovat iphone 4 ktory je blokovany na uk orange ? Napr. jailbreakom alebo tak ? Dakujem

    #367162
    sarrah
    Účastník (Participant)

    Moznost je, ak si prvy majitel . Napis email do orange UK a cakaj na odpoved. Ak niesi majitel neodblokujes ho zrejme len cez nejaku spolahlivu stranku za 50 eur, podla toho aku mas verziu SW .

    #367163
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Nemusis byt prvy majitel… Aspon teda O2 UK to nevyzaduje. Jednoducho im posli mail, ze si kupil telefon zablokovany na ich siet a nech ti ho odblokuju.

    #367166
    sarrah
    Účastník (Participant)

    No kamos, mal som 4ku o2 blokovanu UK a ver, ze vyzaduje ;) aspon mylsim,mal som ju pred polrokom

    #367169
    dzafo
    Účastník (Participant)

    hm takze nefunguju ani tie gevey karty ?

    #367171
    lacokubik
    Účastník (Participant)

    Drevoplech: Kam mám napísať do O2?
    Ale Teta má O2 TESCO to asi nie je to isté , či?
    A má iPhone5, teta ho kúpila v Anglicku v bazári a myslela si že pôjde aj tu, ale nejde.

    #367174
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    lacokubik: treba pisat tomu operatorovi, na ktoreho je to blokovane, cize Orange UK.

    Moja skusenost prameni este z cias ked som mal iPhone 3G, ktory bol blokovany na O2 UK. Napisal som im, ze som kupil cez eBay blokovany telefon, preverili ci je este viazany zmluvou – nebol, a tak ho odblokovali.

    Neviem ci zaviedli nejake nove trendy, ale vtedy to islo. Hlavne ten telefon ale asi nesmie byt viazany zmluvou.

    #367184
    lacokubik
    Účastník (Participant)

    Drevoplech: Dáš mi na Teba email?
    Lebo tu sa asi nedajú posielať správy iba ak založením vlákna a to by som nerád zahlcoval.
    Potrebujem od Teba poradiť.
    Prípadne napíš mne: lacokubik@gmail.com

    #367211
    iTuxx
    Moderátor

    dzafo: gevey karty na iPhone 4 tusim ani vobec nefunguju. Az na 4s a 5 aj to zavisi od toho aku kartu mas a aku mas verziu FW v telefone.

    #367213
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Gevey na IP4 praveze funguje a nezalezi na verzii FW ale na verzii basebandu. Ten nesmie byt novsi ako 04.10.01
    Je to ale dost nespolahlive, najlepsi je unlock cez ebay

    #367241
    iTuxx
    Moderátor

    Nebolo to nahodou tak, ze ta gevey podporovala len prve BB? Lebo ja som ju minule riesil a kolega hovoril ze gevey funguje az od 4S. Tak teraz neviem. Mozno nejake nove zacali podporovat 4ky uplne. Osobnu skusenost nemam so ziadnou, odbloky robim len factory ak to je mozne.
    Samozrejme ze sa viac oplati factory odblok, ale ked mas iPhone 4 za ktoreho odblok pytaju 150€ a viac, dobre si rozmyslis, co sa viac oplati.

    #367250
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Vsetky Gevey podporuju BB do verzie 04.10.01, ak je vyssi tak je smola. Rozdiel medzi nimi bol v tom ze pri niektorych si mohol restartnut iphon bez toho aby si musel znovu vytacat 112 a pri posledych verziach dokonca aj vybrat SIM za chodu a zas vlozit bez 112.
    Urcite fungovali na IP4, isty cas som jednu pouzival. Na IP 4S su tusim Gevey Ultra ale to uz neviem presne potvrdit.

    #367287
    iTuxx
    Moderátor

    aha, tak vdaka za info

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.