IPHONE 4 – AT&T? PROSIM POMOC

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes IPHONE 4 – AT&T? PROSIM POMOC

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #88999
    Heymow
    Účastník (Participant)

    Zdravim kupil som cez ebay za celkom dobru cenu iphone 4. no problem je ze to je AT&T ako sa to da odblokovat? dakujem pekne

    #329795
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Pozadat si u at&t o odblock. To je zadarmo. Kdyz te poslou do haje, tak si na ebay kup odblock.

    #329796
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    odklizec: neviem ci to ma niekto odskusane ale pri odbloku vraj potrebujes existujucu zmluvu na ktory bol kupovany, popripade cislo na ktore to bolo brane. len tak na zaklade IMEI to vraj neodblokuju. ebay unlock ma kamos odskusany

    #329798
    Heymow
    Účastník (Participant)

    ale vraj sa to da aj ked mam AT&T sim kartu?

    #329801
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    skus kontaktovat AT&T. ja som kontakt nenasiel. k online chatu s operatorom som potreboval aktivne AT&T tel cislo, co som bohuzial nemal.

    #329847
    Butter
    Účastník (Participant)

    skús ich kontaktovať sem

    order@ecom.wireless.att-mail.com

    mne raz vyhoveli aj keď som im neodfaxoval blok vysvetlil som aký mám problém a odblokovali mi iPhone poprípade kontaktuj priamo apple a vysvetli situáciu možno pochodíš..

    zatiaľ so zahraničnými iPhonmi som uspel u:

    AT&T nerobili problém
    Sonera Fínsko – do 2 dní zadarmo odblokovali
    Telia- chceli poplatok 34 eur
    Orange FR odblokovali bez problémov
    O2 uk – tam som nepochodil chceli vedieť poslednú faktúru majiteľa + kedy ju zaplatil
    O2 írsko – tam je to ešte v štádiu riešenia

    #329850
    Heymow
    Účastník (Participant)

    Butter:

    Ze vraj sa to da aj keby som mal AT&T sim kartu?…
    pozeram youtube akurat celkom dobre video o tom: http://www.youtube.com/watch?v=GfUqTrZjxJc

    #329854
    Duri_88
    Účastník (Participant)

    Ma niekto skusenost s rakuskym telekomom? Ked je telefon po viazanosti.

    #329858
    christopher
    Účastník (Participant)

    Butter: dakujem za pomoc, mam doma jeden iPhone 2G, ktory je pravdepodobne blokovany na AT&T, ale tiez som sa s nimi nevedel spojit. Poslal som im mail na tu adresu, kde som im vysvtelil situaciu. Hadam budu zhovievavy, ide predsa o vyse 5 rocny telefon :/

    #329907
    Butter
    Účastník (Participant)

    christopher: však iPhone 2G sa dá bez problémov odblokovať za 10 minút aj cez pc..

    Heymow: neviem ti povedať mne ho odblokovali aj bez sim karty vybavil som to cez email trvalo to zhruba 5 dní..

    #329920
    christopher
    Účastník (Participant)

    Ja viem, ale moj z nejakeho dovodu pri vsetkom strajkoval. Uz sa mi to podarilo spravit cez blackra1n.

    #330649
    Klaudia002
    Účastník (Participant)

    Hejmow za 50€ ti ho natrvalo odblokujem.

    #330651
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Heymow, nebud blbej a nenech se odirat ;) At&t se da odblokovat kdyz uz ne zadarmo primo u AT&T, tak vyrazne levneji nez za 50E! Bezna cena na ebay je kolem 5USD.

    #330652
    Heymow
    Účastník (Participant)

    klaudia002 nejsom debil davat 50€ za unlock…uz ho mam odblokovany a vyslo ma to 8USD ;) a uz som ho aj predal… ale diki

    #330656
    Klaudia002
    Účastník (Participant)

    odklizec, dala som mu tu moznost pokial nevie objednavat z EBAY!poznam vela ludi, ktory netusia co ebay je, neviem preco by som ho mala zdierat.dala som mu moznost ak by nemal ine vychodisko!

    #330657
    Heymow
    Účastník (Participant)

    Klaudia002 pokial neviem objednavat cez ebay?…keby si citala co som pisal tak to nenapises asi si citala od spodu…

    Zdravim kupil som cez ebay za celkom dobru cenu iphone 4.

    #332004
    hasic
    Účastník (Participant)

    odklizec,alebo ak to vie niekto iný mam na Teba prosbu .Napíš mi na email adresu na Ebay kde sa da odomknúť Iphone 3gs .Bol registrovaný v USA u ATT.
    Dík moc
    email:fero1946@gmail.com

    #336003
    Jakub Biely
    Účastník (Participant)

    Odblokovanie máš za :

    AT&T za 60.99€, spravím ti to do 24 h od prevodu financií na účet.

    kontaktuj ma : the.climb@zoznam.sk

    #336014
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Haha velky srandista! Takovym treba kazit kseft!

    U AT&T je odblok 4ky zadarmo! Teda kdyz ma clovek papiry/zmluvu. Kdyz nema, ofic. odblok za 2-10USD na ebay.
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_sop=15&_sacat=0&_from=R40&_nkw=at%26t+unlock+iphone+4&rt=nc&LH_BIN=1

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.