iphone 11 alebo iphone XS

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iphone 11 alebo iphone XS

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #542996
    vaha
    Účastník (Participant)

    Ahojte, mam dilemu, s ktorou mi asi nepomozete, ale za skusenie nic nedam, neviem sa rozhodnut medzi iphone xs alebo iphone 11, poradte prosim do ktoreho radsej ist..dizajnovo, velkostou a predny fotak sa mi viac paci xs, je tam aj ta oled ale na tom si nepotrpim, je to vyhoda ale nie rozhodujuca vlastne aj nevyhoda ak by som ho rozbila :D ..a iphone11 ma zase ostatne parametre lepsie…ako napr ultrawide by som vyuzila aj ma laka viac ako teleobjektiv..inak nejde mi do hlavy ako je mozne XS ktory ma predny fotak 7mpx mi pride lepsi a ostrejsi, krajsi ako 11 s 12 mpx..proste sa mi nepaci predny fotak iphone 11..a este by som sa chcela spytat ci mate niekto skusenost s eshopom mobilecare.sk, alebo s inymi obchodmi ako mzone…teda iphone 11 by som kupila v mzone ale xs rozmyslam nad eshopom spominanym vyssie.

    Vopred dakujem za kazdu radu :)

    #542997
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Ahoj.
    Dlho som pouzival 6s ale zacalo blbnut touch id a bateria bola uz tragicky komicka.
    Tiez som mal dilemu ci kupit xs alebo 11 alebo 11 pro. Nakoniec som v iStores predal svoj 6s za 150€ co by som ani na bazosi nedostal doplatil 700 a mam novy 11 128gb.
    Trochu som sa bal vacsiej vahy aj velkosti ale po tyzdni som s nim zzity.
    Kupil som obal pitaka aramid co nepridal na vahe ani velkosti a hlavne sa lepsie drzi.
    Ohladom fotaku ten je paradny.
    Lcd oproti oled je pre moje oci prijemnejsi.
    Ja 11 urcite doporucujem.

    #543022
    subside
    Účastník (Participant)

    Ahoj, ja som prechádzal z XS na 11 Pro a som rád, že som tak spravil. Pár dôvodov:

    1. 11 (Pro) má podstatne lepšiu výdrž batérie oproti XS
    2. night mode – ak rada fotíš, night mode na fotky v šere alebo tme je viditeľný rozdiel oproti XS.

    Mne osobne nevyhovuje veľkosť 11 a príliš som si zyvkol na OLED, ktorý v dark mode dokáže ešte viac ušetriť na baterke.

    No ak by som sa mal rozhodnúť medzi XS alebo 11, vzal by som 11, najmä pre vyššie uvedené dva dôvody.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.