iPad Pro  10.5- riešenie rozbitého displeja

11. apríla 2018 o 14:27 Pomoc: hardware Adomm1234
  • 11. apríla 2018 o 14:27

Dobrý deň.
Chcem sa na Vás obrátiť s problémom. Známy má iPad Pro s poškodeným displejom – panel je rozbitý a nie je na ňom nič vidieť. Zariadenie je viditeľné v iTunes ako bežné zariadenie, nie v režime obnovy, takže doska pravdepodobne funguje.
Napadli mi dve riešenia opravy: Displej z Aliexpressu alebo autorizovaný servis.
Autorizovaný servis:
Pozeral som stránky Swissu a neviem nájsť cenník opravy (majú len pre iPhone) pre iPad Pro 10.5. Nevie niekto, aká by bola cena a či sa to dá opraviť aj bez swapu?
Druhým riešením je displej z Aliexpressu. Vzhľadom na cenu (cca 200eur) sa mi to pozdáva viac a mám skúsenosť, že panely z Aliexpressu bývajú relatívne kvalitné (na originál to nemá, ale sú na tom rovnako alebo lepšie ako diely z neautorizovaných servisov).
Mám ale dve otázky. Myslíte si, že bude problém s výmenou displeja za neoriginálny ako v prípade posledného updatu iPhone 8, kedy prestali fungovať tie s neorigo displejom?
Ďalšia sa týka toho, či nepoznáte niekoho, kto by ten panel mal a dalo by sa pred objednaním z Aliexpressu otestovať, či je naozaj doska v poriadku a či nový displej zoberie. Pretože objednávať z Aliexpressu vec za 200 eur s neistým výsledkom, do toho by som tiež nerád išiel…
Vďaka za každú odpoveď

suley

0
  • 12. apríla 2018 o 15:14

vo Swisse nezdvihaju telefony alebo preco sa nespytas priamo ich?

  • 12. apríla 2018 o 23:04

Stalo sa, robia len swap. Cena taká, že keby som ho hodil do koša a z heuréky objednal nový, tak by som ešte ušetril.

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému

Send this to a friend