iPad Pro 10.5- riešenie rozbitého displeja

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware iPad Pro 10.5- riešenie rozbitého displeja

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #524800
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň.
    Chcem sa na Vás obrátiť s problémom. Známy má iPad Pro s poškodeným displejom – panel je rozbitý a nie je na ňom nič vidieť. Zariadenie je viditeľné v iTunes ako bežné zariadenie, nie v režime obnovy, takže doska pravdepodobne funguje.
    Napadli mi dve riešenia opravy: Displej z Aliexpressu alebo autorizovaný servis.
    Autorizovaný servis:
    Pozeral som stránky Swissu a neviem nájsť cenník opravy (majú len pre iPhone) pre iPad Pro 10.5. Nevie niekto, aká by bola cena a či sa to dá opraviť aj bez swapu?
    Druhým riešením je displej z Aliexpressu. Vzhľadom na cenu (cca 200eur) sa mi to pozdáva viac a mám skúsenosť, že panely z Aliexpressu bývajú relatívne kvalitné (na originál to nemá, ale sú na tom rovnako alebo lepšie ako diely z neautorizovaných servisov).
    Mám ale dve otázky. Myslíte si, že bude problém s výmenou displeja za neoriginálny ako v prípade posledného updatu iPhone 8, kedy prestali fungovať tie s neorigo displejom?
    Ďalšia sa týka toho, či nepoznáte niekoho, kto by ten panel mal a dalo by sa pred objednaním z Aliexpressu otestovať, či je naozaj doska v poriadku a či nový displej zoberie. Pretože objednávať z Aliexpressu vec za 200 eur s neistým výsledkom, do toho by som tiež nerád išiel…
    Vďaka za každú odpoveď

    #524805
    suley
    Účastník (Participant)

    vo Swisse nezdvihaju telefony alebo preco sa nespytas priamo ich?

    #524808
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Stalo sa, robia len swap. Cena taká, že keby som ho hodil do koša a z heuréky objednal nový, tak by som ešte ušetril.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.