iOS 8.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 55 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102223
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Mala by byť už dostupná aktualizácia na verziu 8.1, ktorá má len zopár mega. Skúšal už niekto?

    #393425
    JFK.
    Účastník (Participant)

    117 MB, iPhone 5S, práve sťahujem

    #393427
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    JFK: prosím, napíš, či opravili chybu, ktorá spôsobovala, že iPhone zvonil aj keď som hovor zdvihol. Na iOS 8.0.2 zvoní ešte vtedy keď ho priložím k uchu a je to fakt otravné. Ďakujem. :)

    #393431
    gorky
    Účastník (Participant)

    cakal som, ze 8.1 fixne moj problem sparovat iphone 5 s mojim macbook pro, ale nic z toho. tym padom mi nejde ani handoff. neviete niekto poradit, co s tym?

    dakujem

    #393435
    macur
    Účastník (Participant)

    …uff
    Stiahol som a nainstaloval 8.1 na iPad Air1 a iPhone 6.. a na oboch mi tovyrazne spomalilo wifi download.. doposial takmer 100Mb/s cez AirportExtreme… a teraz len okolo 1Mb/s.. upload ostal povodny… :/ ..nepomaha ani restart..

    #393438
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Zrychlenie na ipad mini retina? Ak ano hned stahujem;)

    #393459
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    len kvoli tomuto “Adds an option to select between 2G, 3G or LTE networks for cellular data” som to stahoval, ale mam na 5C len 2 prepinace na data a na LTE, ako to bolo na iOS 8-8.0.2

    mate niekto skusenost, ze na iOS 8.1. mate moznost vybrat ci chcete 2G, 3G alebo LTE? dakujem

    #393460
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Práve som to nainštaloval, a áno mám tú možnosť zvoliť si 2,3,4G, ale záleží od operátora, keďže je to Carrier update. Ja mám Orange, a mám to tam. Telekom to tam bohužiaľ nemá.

    #393461
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    @Jakub mas pravdu mam Telekom, ale hned ako som nainstaloval, tak sa ma to pytalo na aktualizaciu Carrier settings, ale nic sa tam nezmenilo…

    #393462
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Treba si číslo preniesť do Orange. :)

    #393463
    marcel1992
    Účastník (Participant)

    ja som mal taky problem ze ked som s dakym volal a telefon som dal od ucha tak sa sam zapol hlasyn odposluch:DDD ale resetoval som mob a vsetko ide ako ma a ekd vidim ze novy ios ma opravit chyby s macom spolupracou a men ide vsetko ako ma ine veci ma stvu co neopravili…

    #393464
    miko99x
    Účastník (Participant)

    instaloval niekto na 4S? mne sa zda odozva telefonu je rychlejsia, rychlejsie bezi. Vie mi to niekto potvrdit, alebo sa mylim? Vdaka

    #393465
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    na iPad Mini 2 to ide zatial bez jedineho problému… robil som ale DFU restore + nastavenie ako nový iPad

    #393466
    marcel1992
    Účastník (Participant)

    taktiez yosemite po mesaici bdue uz super vyladena teraz nadavame teda aspon ja:D

    #393471
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    Mam problem ked mi niekto vola na iphone tak mi po aktualizacii na macu nezobrazi nič no z macu volat možem ma niekto podobny problem ?
    Opravene : už je preblem vyriešeny po zapnuti a wipnuti wifiny ale mam dalši problem smsky mi nejdu viete niekto pomoct ?

    #393472
    Vratko1110
    Účastník (Participant)

    Nainštaloval som…. Po okne: “Nechajte iPhone pripojený, iTunes ho reštartuje….” mi ukázalo okno – CHYBA ID SEDENIA :D :D :D Neviem, čo to znamená, no zatiaľ všetko ide…. iPhone som po zapnutí odpojil a pripojil…

    #393477
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    @Jakub, kto mi najskor preda iPhone 6+, budem jeho, tak nech sa Orange snazi ;)

    #393480
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Možno to Telekom implementuje do toho updatu ak to tu číta nejaký ich technik, ale asi nie, lebo keby to chceli, tak to dajú už v tomto update.

    #393511
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    iPhone 4S – potvrdzujem rychlejsiu odozvu, uz sa to dotahuje na iOS 7.1

    WiFi rychlost uvidime, mozno je nieco posrate s firemnou wifi ale mam pocit, ze to ide zasrane pomaly

    #393513
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ako tak citam tak na ten prepinac EDGE/3G/LTE sa Telekom zas vykaslal alebo mi niekto potvrdi opak?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 55 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.