iOS 8.1.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102794
    bobo355
    Účastník (Participant)

    Mozete tahat je to vonku, ako sa uz pisalo je to hlavne pre starsie zariadenia

    #395855
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Zostavam na 8.1 s JB, este si nemyslim ze iOS 8 je doladeny na 100% ako 7.1.1 bola. Device: iPad Mini 2.

    #395857
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Odporucam instalovat iOS 8.1.1. hlavne uzivatelom iPad2 a iPhone 4S, potvrdene zrychlenie reakcii systemu roznymi uzivatelmi, aj moja vlastna skusenost, napr tu. http://www.letemsvetemapplem.eu/2014/11/17/apple-vydal-ios-8-1-1/

    #395862
    montblanc
    Účastník (Participant)

    Z môjho starceka iPadu 2 sa stal mladík :) naozaj veľky rozdiel oproti 8.1, iPad sa zrýchlil.

    #395863
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Nema niekto skusenost s ipad mini 1 gen. ?

    #395868
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    –tiez som nahodil priatelke na 4S a uz ziadne podtrhavanie systemu a rychle nacitavanie vsetkych aplikacii. Velka spokojnost a odporucam.
    Jedine co neviem je vydrz baterie, kedze som ho len vcera nahodil. No na 8.1 bola hrozna, frajerka sa stazovala ze jej nevydrzi ani cely den a pritom ho velmi nezatazovala, takze uvidime…

    #395874
    Mario196
    Účastník (Participant)

    iPhone 5S značné vybíjanie, skusim ešte urobiť čistú inštaláciu…

    #395879
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Potvrdzujem vyrazne lepsi vykon na 4S. Vyzera to tak, ze aj opravili bug s kopirovanim textu, kedy neraz po pastnuti trebars do Mailu hodilo nejaky star obsah schranky, nie novo skopirovany obsah (na 100 % zopakovatelne pri kopirovani URL v Safari a vkladan do mailu).

    #395890
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Takže není zlepšená vobec vydrž baterky na 5S? Kua… LTE mi strašne žere baterku na 8.1
    Nejaké zlepšenie v hocičom na 5S niekto pozoruje?

    #395895
    howoarang
    Účastník (Participant)

    na iP5 mi pripada, ze obcas trhaju animacie. Otvaranie zloziek, prechod z jednej do druhej polochy. Rychlost sa nezmenila, ale obcas ten prechod nie je plynuly

    #395923
    sairik
    Účastník (Participant)

    ako to je stym LTE ? maju to vsetci zakaznici tmobilu ? ci si to treba predplatit ? lebo ked to zapnem/vypnem tak stale nameram cca 15MBit

    #395924
    iFiko
    Účastník (Participant)

    joooj kdeze vsetci. telekom stale okolo toho ich slavneho LTE saskuje. len Happy alebo na Easy s balikom Surf1000

    #395951
    Cibike
    Účastník (Participant)

    majitelia 6 Plus registrujete nejaku zmenu k lepsiemu?

    #395954
    sairik
    Účastník (Participant)

    cize ak mam “podla seba” tak mi nejde lte, ale nejde tak, ze sa telefon vobec na tu siet nepripoji ? alebo pripoji ale ide rychlostou 3g ? pytam sa ci ma vyznam to vypnut kvoli baterke

    #395956
    iFiko
    Účastník (Participant)

    vsak ak ti na displeji svieti LTE tak si pripojeny na LTE :D ak nie tak nie. celkom to dava logiku co? :D

    #395965
    janer
    Účastník (Participant)

    a pri tom LTE teba mat iphone z telekomu? mam pausal happy, no LTE mi vobec nejde.

    #395966
    iFiko
    Účastník (Participant)

    netreba mat iphone z telekomu. treba mat kombatibilnu simku. vies si to ceknut na telekom.sk/4g

    #395970
    janer
    Účastník (Participant)

    diki,cize sim nepodporuje 4g.

    #396003
    howoarang
    Účastník (Participant)

    tak treba ju vymenit za 4G. A ako je to s LTE u O2 ? Bol by to velky skok, bo ja “nechytam” ani 3G s tým ich posraným pokrytím

    #396021
    sairik
    Účastník (Participant)

    je vymena bezplatna ?

    ak nechytas ani 3g tak pochybujem :) niekto tu pisal, ze o2 ide iba na nejakych servisnych frekvenciach ci co, takze ten internet je aj tak biedny :) bezte odtanadial prec :) nerobte to iphonu :-D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.