iOS 12

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 12

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #526347
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Zdravím vospolok

    Bol som milo prekvapený, že zachovali podporu pre iPhone 5S, je to asi najdlhšie podporovaný iPhone v histórii. Vytiahol som ho zo zásuvky a skúsil update na prvú betu iOS 12.
    Nuž, som milo prekvapený. Takto svižná nebola ani jedna verzia iOS 11.
    Naozaj môžem prehlásiť, že mi to ide ako verzia 10. Tak snáď bude 5S použiteľný. Len som zvedavý na baterku. Skúšal niekto tiež inštalovať?

    #526348
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    Máš developerský účet?

    #526349
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    práve som to nahodil na SE. Musím súhlasiť, že to ide fakt svižne. Páči sa mi tá nová appka Workflows.

    EDIT:
    povodne som si myslel, ze Workflows je ta appka Shortcuts, co prezentovali na tej konferencii, ale asi to budu dve odlisne veci

    #526351
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    iRaynor, nie nemam, nasiel som uz vecer na webe beta profil a instaloval tak. Myslim, ze od dnes toho uz bude plny net.
    Postrehol som mensie graficke nedokonalosti a miestami neprelozene polozky do slovenciny. Ale inak baterka zatial asi ako 11.4
    Na prvu betu sa mi to javi celkom fajn :)

    #526479
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    Neodolal som a nahodil som :-)

    veľmi dobrá beta, akurát mi padá Real Racing 3 pri štarte

    #526527
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ma to nejake zavazne bugy?

    #526528
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    Nuž z nejakého dôvodu sa iOS 12 rozhodol, že budú padať všetky appky pri štarte. Už robím restore z backupu. Mám pocit, že tie padania začnú len čo iPad zosynchronizujem s iTunes. Budem skúšať.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.