iOS 11 vypínanie zobrazenia čísla

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iOS 11 vypínanie zobrazenia čísla

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 40 )
  • Autor
    Príspevky
  • #515592
    peter9587
    Účastník (Participant)

    Má niekto problém na iOS 11 že mám zapnuté zobrazenie čísla funguje ostatný má vidia keď im volám, ale keď vypnem alebo reštartnem iPhone tak už ukazuje utajené číslo, ale v nastaveniach je stále zapnuté tak musím vypnúť a zapnúť až ASR to funguje

    #515602
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ano mam aj ja. Vsetky bety ktore som mal nahodene tou chybou trpeli.
    Mas tam GM?

    #515606
    peter9587
    Účastník (Participant)

    Áno mám tam už gm a ešte občas sa nechce aktualizovať widget počasie

    #515618
    rudo68
    Účastník (Participant)

    Mám ten istý problém aj pri GM. Nevie niekto, čo s tým?

    #515620
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Aký operátor?

    Ja (Orange) a kamoš (O2) s ktorým som testoval iOS 11 sme si nič nevšimli, mal som všetky bety.

    edit://

    mne sa to ani nedá vypnúť, viď screenshot

    #515622
    rudo68
    Účastník (Participant)

    Telekom. Tiež ma napadlo, či to nebude operátorom….Tiež som mal všetky bety a myslím, že na posledných štyroch mi to robilo.

    #515623
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Tiez Orange a vsimol som si ze zalezi aj na telefone na ktory sa vola.
    Tiez mavam po unlocknuti iphonu niektore apps v landscape mode ako Safari, Whatsapp atd.

    #515624
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #515626
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    To este v dnesnej dobe ide mat neaktivovany CLIP/CLIR?:-))

    #515668
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #515681
    peter9587
    Účastník (Participant)

    no ja mam telekom a pri iOS 10 mi to nerobilo len pri iOS11

    #515705
    JFK.
    Účastník (Participant)

    načo by mi bol CLIR :D ja neprezváňam random ľudi, ani nikoho neplánujem otravovať

    #515706
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #516431
    FoXo
    Účastník (Participant)

    Zdravim vas pani,

    momentalne som sa aj ja ocitol medzi kopkou nestastnikov. Po prechode na IOS 11 iPhone 6s nastal u mna tiez problem so zobrazenim mojho cisla. Ked idem do nastaveni tak zobrazovanie je nastavene. Vypnem a zapnem. Volam a cislo zobrazuje ale len na nejaku chvilku a potom zas sukromne cislo. V tom case akurat aj T-Com nahlasil prostrednictvom SMS od 23 do 24 September vypadok s niektorimi sluzbami. Dnes som nahlasoval tento problem ci nahodou nieje u nich. Technik sa mi ozval, ze udajne po aktualizaci tento problem pretrvava u viacerych zariadeniach. Takze ravdepodobne to bude musiet vyriesit Apple co je v podstate od oficialneho updateu uz tyzden a ziadna opravna aktualizacia. je to celkom smutne nakolko v dnesnej dobe malokto dvihne sukromne cislo a zakazdym vyúinat/zapinat je celkom otrava.

    #516433
    eraserv6
    Účastník (Participant)
    #516434
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)

    #516435
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #516436
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    @׳º³º¹5º

    Dik za tip utekam hned do orangu to vypnut tak ci tak som to nikdy nepouzil a neska mi zas ludia nedvihali. Normalne na nervy.

    #516437
    FoXo
    Účastník (Participant)

    Ako spravit takytu bug v systeme co sa urcite tyka velke mnozstvo telefonov a nevidat hned daky opravny balicek kua je hanba.

    Ja by som si chcel aj cez stranku telekomu deaktivovat clear ale akosi mi na stranke vyskakuje len same prepacte nastala chyba :D

    #516438
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mne vyhadzovalo podobne pod svojim orange uctom – “Vasa poziadavka nebola prijata” tak som sa tam chystal osobne, nemam to daleko.
    O par minut vsak prisla sms ze CLIR je deaktivovany tak som usetril cestu.
    Prepinac CLIR vsak v nastaveniach iphonu zostal pohyblivy. Pri zapnutom cislo zatial ukazuje ale pri vypnutom prepinaci hovor zlyha tak som zvedavy ako sa to bude nasledujuce dni spravat.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 40 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.