:-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #519518
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #519520
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Zvacsuje sa to vtedy ak na displej tapnes dva krat po sebe prilis rychlo a potom sa po mape posuvas. Tak akokeby si v Safari urobil double tap pre zvacsenie textu. Je to dost dobra vec ked iphone pouzivas jednou rukou.

    V texte skladby asi zaznelo meno niekoho v zozname kontaktov :-)

    11.2 cisty instal bez blokatoru reklam, sme.sk vytazenie CPU 26%, iny web cca. 5%. Po par minutach telefon horuci a baterka o 7% nizsie. Reklamami to nie je.

    Po vysunuti control centra a zavreti posunom prstu od spodneho okraja displeja hlasite cvaknutie taptic engine. Takisto iphon pri zatvarani CC zavibruje kedy sa mu zachce.

    Pri 11.1.2 s vyssie popisanym ziaden problem.

    edit : Mimochodom original USB-C Lightning kabel od applu nedokaze dat iphone do DFU mode, musel som pouzit klasicky USB co sa pribaluje do krabicky

    #519526
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    5S iOS 11.2 cisty instal cez DFU, obnova zo zalohy z 11.2 beta

    SME mi nic nerobi s teplotou ani s bateriou, mam adblock. Stranka otvorena cca na 10 min. Mapy tak isto.

    Ziadne bugy som zatial nepostrehol, az na jeden. Obcasne zaseky, ale to je aj vekom 5S-ka.

    #519527
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #519528
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ked spominas Youtube, rano som pozeral dva diely dokumentu od rtvs o podnikateloch z rokov 90-tych na sk a tiez nic. Slape to fajn, do kedy ????

    #519529
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ja len že to s YouTube bol bug v Appke, ktorý opravili updatetom Appky.

    #519530
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ten 2x tap na mapu a posun funguje ako zoom aj v 11.1.2 aspon teda mne ano.

    #519531
    jankucha
    Účastník (Participant)

    ahojte,

    v poslednej verzii iOS 11.2 registrujem problem v app hudba. Pocuvam dlhe skladby (stiahnute podcasty) radovo 2hod. ked pauznem rozpocuvane nahravku o nejaky cas hodina- dve – (nemam odsledovane) sa zapne skladba opat od zaciatku akoby sa aplikacia restartla. Je to dost otravne kedze ide o hovorene slovo, diskusie hladat, kde som v pocuvani skoncil. viete nejake rady ako toto riesit? ci iba si zvyknut? :)

    dik pekny den

    #519532
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    @jankucha
    A ja mam par appiek ktore sa rady samokiluju z MT ale dost zalezi aj aky iphone mas resp. kolko RAM.

    #519538
    jankucha
    Účastník (Participant)

    @eraserv6 mam iphone SE 16GB takze je dost mozne ze to sposobuje ta RAMka pretoze s miestom mavam sem tam problem. :/ Ak to teda bude tymto..

    #519539
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    2GB RAM by malo v pohode stacit takze asi pockat kym tu “Vistu” opravia.

    #519541
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #519545
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Takze so sme mam problem aj na macbooku, 30% CPU a za chvilu fucia ventilatory. Opera, Firefox, Chrome bez problemu takze nieco pomrvene v Safari.

    #519546
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #519551
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    V MacOS aj iOS.

    #519552
    jankucha
    Účastník (Participant)

    zmazal som na skusku zalohovane fotografie a uvolnil miesto. od vcera vecera to zatial drzi takze asi to bolo tou RAM. predsa len 16GB je dost malo a s miestom dost casto bojujem.

     

    vdaka za cenne rady!

    #519553
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #519554
    jankucha
    Účastník (Participant)

    fotky mam zalohovane, inak pri moznosti optimize iphone storage mi vznikol problem ze fotky boli neostre a na zaostrenie potrebovali internet na rychle ukazanie niekomu to bolo dost otravne.

    #519556
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #519567
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    2GB RAM by malo v pohode stacit takze asi pockat kym tu “Vistu” opravia.

    eraserv6

    Tu “Vistu” opravuju uz nejako dlho ????

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.