iOS 10 Public Beta 1 & macOS Sierra

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 10 Public Beta 1 & macOS Sierra

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #481235
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Čauky, kto updatuje? Dnes vyšli public beta verzie.

    Píšte sem vychytávky a problémy, ja to pomaly všetko nahadzujem teraz.

    #481242
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ja teda neupdatujem a počkám si na finálny produkt, ale iOS, sorry, ale dizajnom totálny krok späť, už chýbajú len prvky skeumorfizmu, prečo to robia?

    #481243
    JFK.
    Účastník (Participant)

    No už to mám, z Music app grcám.

    ako pre slepých :DDDD

    #481246
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Albumy vo Photos: odpadávam ???

    #481269
    MajoBoss
    Účastník (Participant)

    Caute,
    mam to na iP 6s a celkom som z toho rozhodeny…

    Nahodil som iOS 10 PB1 vcera a dnes mam cely den problem s telefonovanim!
    Prevazne musim dat hovor na hlasity odposluch, lebo nefunguje sluchatko a ani cez sluchatka (Apple).

    Strasne mi vadi, za musim stlacit Home button, aby ma pustilo na Home screen.

    Widgety maju problem s nacitavanim (Apple Pocasie, Launcher, Vidgets)

    K usporiadanie albumov v fotkach sa radsej nevyjadrujem… ?

    #481270
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ten Home Button už mal byť poriešený, v accessibility pridali možnosť “Rest Finger To Unlock”, ale momentálne to nefunguje aj keď tú možnosť zaškrtneš, takže asi v ďalšej bete to už pôjde…

    -nahlas všetky chyby cez Feedback App a vydrž 2 týždne, kedže sa spustilo public beta testovanie, čakám že o 2 týždne príde nová beta s desiatkami fixov (avšak ak nemôžeš telefonovať, to je nejaká blbosť, skús reštartovať iPhone…)

    #481285
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Skus vydrzat do oktobra, vtedy vyjde GM. Alebo radsej az do jula 2017, to uz bude vyladena 10.3.4 :-)

    #481286
    nocom
    Účastník (Participant)

    Ja teda neupdatujem a počkám si na finálny produkt, ale iOS, sorry, ale dizajnom totálny krok späť, už chýbajú len prvky skeumorfizmu, prečo to robia?

    majdy

    To je otazkou co je dneska u Applu ten finalni produkt. Uz jsem zadny dlouho nevidel… Nevim jak iOS, ale pokud jde o OS X, tak El Capitan ani po 5. velkem updatu neni nejak vyrazne odladenejsi nez Sierra, je to takove na jedno brdo, v kazdem drbe neco (jineho).

    #481315
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Sierra potrebuje optimalitzovať …napr. Safari mrzne dosť, aj obyčajné prepínanie tabov vie byť peklo.

    About This Mac seká a tab Storage nefunguje vobec.

    #481318
    nocom
    Účastník (Participant)

    Safari je cudne, to je fakt, ale takto se chova asi od 4. updatu i na nekterych konfiguracich pod El Capitanem, ktery je porad tezka beta. Resenim tak asi je Safari nepouzivat. Storage mi normalne funguje, menu About This Mac se seká animace, ale to mne opravdu moc nezajima, naopak mnohem plynulejsi je asi diky zmene zpusobu animace prvni vyvolani Mission Control po delsi dobe (uz KONECNE po letech bez jakehokoliv lagu).

    #481320
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Mne Storage ukazuje, že mám System 170 GB :D

    #481321
    nocom
    Účastník (Participant)

    Mne ukazuje spravne, ale tohle blblo uz ve drivejsich verzich OS X, takze nic noveho :)

    #481327
    majdy
    Účastník (Participant)

    No fasa, tak konečne about this mac fugoval hladko a zrazu nebude, ja viem, že je to blbosť, ale ukazuje to na zmysel pre detail a ako si Apple necháva záležať…

    #481340
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #481846
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #481877
    MajoBoss
    Účastník (Participant)

    Nefunguje hovor (volanie) cez Apple Watch, ani z Apple Watch nefunguje spatna komunikacia na iPhone (stisit/vypnut budik zvoniaci na iPhone, …)

    #481962
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Všetko som hlásil, z iPhonu asi 12 bugov.

    #481963
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Dúfam že tento tyzden vyjde beta 2, lebo ma to celkom štve…

    #482037
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ako je to s rychlostou animacii oproti iOS9?

    #482060
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Trošku rýchlejšie :D ťažko to opísať slovami kedže sa bavíme o zlomkoch sekundy chápeš…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.