iOS 10.3, Siri papá baterku, UPDATE: už nepapá

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iOS 10.3, Siri papá baterku, UPDATE: už nepapá

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 49 )
  • Autor
    Príspevky
  • #505056
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Siri mi úplne papá baterku v iOS 10.3 beta 2, robilo to aj v beta 1. Skúšal som ju aj vypnúť ale no luck. Normálne Siri vôbec nepoužívam…Any ideas?

    #505068
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #505071
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Alebo
    Go back to 10.2.1.

    #505078
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Bug som reportoval ????✌????…

    Neviem či som si to raz nevšimol na 10.2.1, Hmm to už bolo dávno, lebo ono to nejak citeľne nemiznú tie percentá, v podstate by som si to asi nebol všimol, keby to nepísalo v nastaveniach, že to takto papá ????

    na Macrumors práveže hlásia problémy s baterkou na 10.2.1, avšak nespomínajú priamo Siri…

    nie som tam regnutý, tak sa mi tam nechce zapájať do diskusie ????

    #505081
    JFK.
    Účastník (Participant)

    No nič, ostáva si len pustiť Pil C-iho a čakať na betu 3 ????…

    ooou

    to nieje flow, pozri sa na neho nevie dať shoow do roka skape tento rap pre ľudí bez občianských preukazov jebať ha stale som tu, stale som vyššie sos mame furt a týmto zdravím všetkých vyjebancooov a ja sa prechádzam po scéne čo čo a vidim jak ich všetkých sere h h že som hore za rok, že som tam aha navždy s mojimi vás jebem whoop whoop a ja sa prechádzam po scéne (tomu ver) a vidim jak ich všetkých sere (jak ich jebe) že som hore za rok, že som tam (comebackgang) navždy s mojimi vás jebem

    #505082
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #505269
    JFK.
    Účastník (Participant)

    “Mafia Corner- Yeah Yeah N…” Toto video už nie je k dispozícii. Danny Low si nárokuje autorské práva.

    #505270
    JFK.
    Účastník (Participant)

    No, vypol som Siri Suggestions a zdá sa, že problém je prozatím preč (klop klop), za posledných 24hod má Siri 1% využitia baterky a to som ju 2x použil, takže môže to byť tento problém.

     

     

    #505271
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Inak ako ta beta ide? Je to nejaky rozdiel oproti 10.2?

    #505272
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tak tá beta je hlavne zmena filesystému na APFS, čiže rýchlejší boot, reštart, svižnejšie je to celé trochu, …samozrejme ešte to dolaďujú. Sú tam nejaké mini bugy, ale nič tragické (ak nerátam to papanie baterky by Siri :D), prehľadnejšie iCloud menu a nastavovanie Apple ID v Settings – je to hneď navrchu aj s fotečkou, aby si sa videl aký si pekný, vždy keď zapneš nastavenia :D
    + folder animácie a ešte nejaké ďalšie tuším, konečne bežia na 60 fps, lebo boli locknuté na 30 na starom systéme… to je len detail
    + 32-bitové appky strácajú ofiko podporu, ešte ju spustíš, ale vybehne taký warning, že kvázi na vlastné riziko a môžu spomaľovať iOS, mne sa to ani raz nestalo, tuším nemám žiadnu takú app :O :O
    __

    TvApp bohužial v našom regióne nie je, takže mám stále Videos (btw región aj jazyk mám nastavený UK), takže je to asi len pre USA, ale jebem…

    #505275
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    A animacie ostali asi take ako v predoslych verziach predpokladam. Neurobia mi asi nikdy velku radost…

    #505447
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #505458
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ja mám tu animáciu rovnakú už roky doslova ????

    #505464
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #505473
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ja som to vcera tiez nahodil a vecer to islo prec. Nic sa nezrychlilo aj ked vsade pisali ze ano. Mozno na starsich zariadeniach ale IP7 stale rovnako rychly resp. najvykonnejsi hardware v smartphone brzdia softwerom zadubene hlavy v Cupertine.

    #505497
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Jj Eraser, nebude to rýchlejšie pokial by to vyslovene nechceli…zatiaľ to vyzerá že to chcú presne takto rýchle.

    iPhone 7 je výkonné monštrum, to by zvládlo v pohode aj navigovať Apollo na mesiac, nie to posranú animáciu dosadenia ikoniek.

    nevidim ale dôvod to dávať preč, kvôli tejto fakt banalite, je to asi osobná vec názoru ale drvivej väčšine ľudí to asi nevadí no…rýchlejšia animácia v podstate nie je potrebná z praktického užívateľského hľadiska :D

    #505502
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ja som bol navyknuty dlhe roky ked som vsetky animacie poslal do prec cez JB. Teraz bez JB to je ako past na oko.
    Aj ked animacie v nastaveniach vypnem, ok dajme tomu, da sa. Ale ked otvorim zlozku s appkami a tapnem na niektoru z nich len preblikne a neotvori sa takze tapujem dva krat. Ak animacie zas zapnem tento neduh sa nedeje ale zas musim po unlocknuti cakat 2 sek. aby som sa dostal na inu stranu homescreenu bo inak to nepusti.
    Ok je to vec nazoru ale myslim ze keby to komplet este viac zrychlili alebo to dosadanie appiek odstranili tak to privita kazdy. Neverim ze by jeden zanadaval.:-).
    Inak ked tak pozeram videa na YT ked vyjde nova beta a ako recenzenti hovoria ” wau, it’s so fast now”, no co dodat.
    Rychlejsi telefon by nevadil nikomu.

    #505503
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #505511
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Na ktorej verzii to islo?

    #505513
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 49 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.