iĎakujeme

Domov Diskusné Fóra Ostatné iĎakujeme

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #88981
    Bysto
    Účastník (Participant)

    Veľmi ma mrzí, že taký skvelý macserver si nespomenul. Zaspomínajme si spolu, a vzdajme hold jeho pamiatke. Thx Steve

    #329673
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    aj ja sa pripájam …

    ĎAKUJEME !!!

    #329674
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Detto

    #329678
    freee
    Účastník (Participant)

    velke thanx Steve..

    #329680
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Veru THX Steve! Keby tu stale bol, fail s mapami by tu nebol. A keby to vyslo neospravedlnoval by sa ako Tim,ale ihned by ponukol riesenie. A ludia,ktori na tom pracovali, by uz boli mimo…

    #329686
    Benne
    Účastník (Participant)

    RIP Steve

    #329690
    murriik
    Účastník (Participant)

    :DD to nemyslíte vážne

    #329692
    dubak
    Účastník (Participant)

    ono pri takychto temach ani niet divu ze ludia nas jablckarov maju za slepych blaznov…nezabudnite na obetne dary

    #329696
    Benne
    Účastník (Participant)

    Co je zle na tom, ked si ludia spomenu na zakladatela spolocnosti, ktora urobila velku dieru do sveta technologii ? Tento clovek urcite nebol beznym clovekom a zasluzi si minimalne par slov v den jeho umrtia. Nevidim na tom absolutne nic oveckarske ani podobne…

    #329707
    McJobs
    Účastník (Participant)
    #329723
    Mito
    Účastník (Participant)

    Tak ten rok pekne rýchlo ubehol, pamätám si ako to ešte nedávno bolo keď som otvoril Facebook a tam som uvidel tu správu. Stále mi chýba, tá jeho show pri predstavovaní produktov, tie jeho pikošky čo vedel vždycky spraviť v súkromnom živote…

    #329732
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Tim Cook sa snazi, ale je to skor trapne ako uzasne. Ale mozno casom to bude ok. No Steve bol Steve!

    #329811
    mrm
    Účastník (Participant)

    “I skate to where the puck is going to be, not to where it has been. And we have always tried to do that at Apple.”

    ……… ja len dufam, ze Tim NEZABUDOL a stale to plati?….

    #329816
    sairik
    Účastník (Participant)

    the Genius … thx Steve ;)

    #329840
    peti uzumaki
    Účastník (Participant)

    Aj ja sa pripájam. iThank You Steve.

    #329901
    marian1292
    Účastník (Participant)

    Steve bol úžasný. Škoda ho, fakt mám pocit že Apple od jeho smrti pomaly ale isto klesá.

    #329903
    Xavier
    Účastník (Participant)

    “A year ago today, Steve Jobs died of Pancreatic Cancer. He literally died from PC.”

    #329933
    Benne
    Účastník (Participant)

    Marian1292, mas pravdu, presne preto maju akcie apple historicke maximum… Ze este ludi bavia tieto reci ako to ide s apple dole…

    #329944
    bawy
    Moderátor

    Benne: akcie AAPL sú momentálne na 652.59, čo je oproti 700 čo bolo po uvedení iP5 dosť málo :) ale taktiež nesúhlasím, že by to šlo s Apple dole vodou, hlavne najbližších minimálne 5 rokov budú čerpať nápady a taktiku S.J.

    #366052
    Bysto
    Účastník (Participant)

    RIP

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.