HELP !! MTB PRO 15 nechce nabehnut system

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware HELP !! MTB PRO 15 nechce nabehnut system

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102665
    Syndiko
    Účastník (Participant)

    Zdravim, odinstaloval som jednu aplikaciu, vyziadala si restart a od tedy nechce nabehnut system seda o razovka nacitava a po chvilke logo apple hmizne a vyhodi kruh preciarknuty . Vie niekdo co mam robyt aby sa to dalo spustit znova? Zalohu nemam

    #395441
    ygy
    Účastník (Participant)

    skús resetovať smc a pram

    ak nepomôže tak sa skús nalogovať do recovery režimu a tam skús opraviť disk ak nempomôže ani to tak už jdeine reinstall

    #395442
    Syndiko
    Účastník (Participant)

    Pram som uz resetoval aj cez disk utiliti opravoval disk vsetko mi ukazovalo ok disk v poriadku overenie prav a nic stale to iste

    #395446
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Skús doplniť údaje: fotka obrazovky cez foťák, ideálne video spúšťania, model Macu, verzia OS X, názov tej odinštalovanej aplikácie. Takto Ti možeme skorej poradiť.

    PS: ide ti spustenie Recovery partície?

    #395447
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    A pre zálohu disku, máme tu target disk mode, ale ja osobne som to nikdy nepoužil, určite je tu veľa ľudí ktorí áno. Takže počkaj až sem napíše Jozef, s týmto ja moc neviem :-D

    #395448
    Syndiko
    Účastník (Participant)

    Os yosemite , macbook pro 15 late 2011, aplikacia disklink podpora driver pre externy usb graficku kartu, mam na MTB napojene dva externe 22″ displeje. Tak momentalne uz stahujem z netu os na novo dufam ze mi vsetko nezmaze ked sa bude instalovat na novo. Tak foto uz nespravim ani video

    #395455
    Syndiko
    Účastník (Participant)

    tak už mi to ide , nainštalovalo znovu na novo systém, všetko ok data zostali :) !!

    #395456
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Treba robiť pravidelné zálohy na externý disk :-)

    #395504
    Syndiko
    Účastník (Participant)

    No asi zacnem ! Si idem kupit HDD, ale do teraz nemal ziadne problemy az teraz.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.