ERROR CODE – 36 – HELP!!!!!!

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software ERROR CODE – 36 – HELP!!!!!!

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #504276
    whitePetrof
    Účastník (Participant)

    Ahojte macblog-áci

    Súrne potrebujem poradiť s problémom ERROR CODE – 36

    Skopíroval som si veľké množstvo dát zo stáreho macu do nového (na HDD ktoré mám ako druhý disk). Keď si chcem v novom macu presunúť súbor z HDD na SSD tak mi vypíše – ERROR CODE – 36

    Konkrétne “The Finder can’t complete the operation because some data in “………” can’t be read or written.

    Skúšal som naozaj všetko – preformátovať HDD, termínal príkaz dot_clean, v počítačí mám odfajknuté všetky “read and write”….

    Súrne to potrebujem vyriešiť a budem vďačný za každú pomoc.

    Prípadne ak niekto v rámci Bratislavy vie pomôcť osobne, rád prídem aj s macbook. Odvďačím sa.

    #504279
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Tu je to dobre vysvetlené: https://www.youtube.com/watch?v=TCsGrFl5_3g . Stačí, aby bol na disku jeden nepohodlný súbor (napr. .MXF) a systém nedovolí prenesenie/kopírovanie celého obsahu.

    #504281
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #504282
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Problém je s obsahom, ktorý sa snažíš presunúť. Systému sa na ňom niečo nezdá, a preto nedovolí skopírovanie. Ak sa ti nechce hľadať manuálne pomocou kopírovania postupne (obsah bude asi v desiatkach/stovkách GB), skús toto : https://www.youtube.com/watch?v=t1ssWy1ENC4

    #504283
    whitePetrof
    Účastník (Participant)

    Problém prichádza vtedy keď si chcem na novom macu v rámci diskov (z HDD na SSD) prekopírovať čokolvek.

    Zo stáreho macu som si cez lan kábel preniesol súbory na nový mac (na HDD). Keď si chcem ale z toho HDD na novom preniesť na SSD, stále píše chybu :((((

    z SSD na HDD funguje prenášanie. Opačne nie. Aj keď je to presne ten istý súbor.

    #504284
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Vrámci SSD nie je problém kopírovať? Respektíve napr. z USB na SSD?

    #504286
    whitePetrof
    Účastník (Participant)

    Nie. Z ex.HDD na SSD ide kopírovať bez problémov. Hocijaký veľký súbor

    #504287
    whitePetrof
    Účastník (Participant)

    Dot_clean som skusal. Vsetky videa mam popozerane. Nic nepomaha :(.

    Dokonca ked si otvorim Disk Utility. Tak pri HDD mi nedovoli moznost “Repair Disk Permissions”.

    #504298
    whitePetrof
    Účastník (Participant)

    Nikto nič? :(

    Myslíte žeby túto situáciu mohlo vyriešiť ak si spravím Fusion Drive?

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.