Downgrade z WatchOs 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Downgrade z WatchOs 4

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #511832
    samajdle4
    Účastník (Participant)

    zdravím potreboval by som pomoc s WatchOs 4 Beta. na iphone som si nainštaloval ios 11 a zaroven aj watch os 4 na hodinky. No lenže ios 11 sa mi prestal páčit kvoli sekaniu a dal som naspat 10.3.2 lenže teraz sa mi hodinky nepárujú s  mobilom a vlastne nemožem s nimi nič robit pokial nemám na mobile ios 11. Preto prosím niekoho kto by mi vedel pomoct ako downgradnut watch os 4 spat na watch os 3. Dakujem

    #511834
    Bobona
    Účastník (Participant)

    Pravdepodobne je to ako pro watchOS 3, takže downgrade ti vie urobiť iba Apple samotný. Na zahraničných fórach posielali hodinky do Applu a oni im ich downgradovali. Z tohoto dôvodu nie sú ani public bety pre watchOS. Ja osobne som to neriešil, tak skús napísať do CCC alebo Swiss.

    #511839
    Avatar photoJaromir Miko
    Účastník (Participant)

    Apple sám varuje, že by betu watchOS mali testovať len skúsení vývojári, berúc pritom zodpovednosť na seba, pretože neexistuje spôsob, ako ich downgradovať. Jediný konektor, ktorý sa na nich ukrýva, je nefunkčný pre verejnosť. Tým pádom ti autorizované servisy Applu môžu, ale aj nemusia uznať reklamáciu, keďže si inštaloval vývojársku betu na vlastné riziko.

    #511840
    samajdle4
    Účastník (Participant)

    Takže mne neostáva nič iné len počkať na oficiálnu verziu?

    #511843
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Pockaj si na druhu betu ios11, ta uz bude vyrazne stabilnejsia. Mala by vyjst za par dni.

    #511844
    samajdle4
    Účastník (Participant)

    aha, no dobre dakujem za všetko

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.