Downgrade iOS 10 -> iOS 9

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Downgrade iOS 10 -> iOS 9

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #501508
    eginkuo
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    som trochu znechutený z iOS 10.1.1 … výdrž batérie, odomykanie obrazovky, …
    Viem, že iOS 9 už nie je podpisovaný od Apple, ale nedá sa ho nejako dostať do iPhonu ?? Nejakou nelegálnou cestou :D
    Jailbreak napr. ??
    Mám iPhone 6S 64gb s iOS 10.1.1 a Windows na PC.
    Díkičko :-)

    #501509
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Nie. Ak pretrvavaju problemy s baterkou tak skus clean install. Na to odomykanie si musis zvyknut.

    iPhone 6 iOS 9.3.3

    #501510
    JFK.
    Účastník (Participant)

    10.2 podľa mňa fixuje problémy s baterkou, aspoň ja mám pomerne slušnú výdrž na iPhone 7. (10.2 GM)

    #501511
    miko99x
    Účastník (Participant)

    nemate niekto skusenosti s vydrzou na ipad pro 9.7 s ios 10.1.1? po 5 hodinach mam 30% co mi pride dost slaba vydrz…

    #501513
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Počkaj na 10.2, už bude čoskoro OUT, ak to neopraví vydrž, tak to budete riešiť. Verím, že áno.

    mne 7mička drží určite lepšie ako na 10.1

    #501514
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    @JFK
    U mna 10.1.1 na IP7 vydrz rovnaka alebo mierne lepsia ako IP6 s 9.3.3. Akurat treba este popracovat na bugoch.
    Uz dva krat sa mi stalo ze mi iphone pri otvorenej appke vytuhol ale tak ze displej s aktivnou appkou normalne fungoval len vsetky HW tlacidla nereagovali. Musel som urobit tvrdy reset.
    Alebo vcera polozim na stol iphon s otvorenou strankou na Safari s odomknutym displejom a za 3-4 minuty telefon zeravy ako zehlicka a behom tej doby 15% baterky v prdeli. Po restarte vsetko zas ok.
    Nestalo sa ti nieco podobne?

    #501551
    eginkuo
    Účastník (Participant)

    hhh, zvyknúť si po 6 rokoch na iné odomykanie obrazovky :D
    Ani Pangu nemá nejaký JB ?? Čo som vygúglil, tak stačí mať zálohovaný SHSH blob a vtedy by to šlo. A ak som tomu dobre porozumel, tak ten podpis od Applu by mal byť v iCloud zálohe. Najstaršiu zálohu mám 29.7.2016 (a to je ešte za čias iOS 9.3.2 myslím).

    #501552
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @eraserv6

    nie nie , ja mám len ten problém s notifikáciami (ostávajú mi na displeji až kým prstom neposuniem hore) , neviem ako sa ho zbavím, asi skúsim Reset All Settings…

    Safari mi nič také nespravilo, ale ako hovorím, ja mám cely čas tie bety, takže 10.2 mám už pomerne dlho…

    #501993
    eginkuo
    Účastník (Participant)

    Na jednom fóre mi poradili, že ak chcem nahodiť nepodpisovaný iOS, musím mať v PC zálohované SHSH bloby – aktivačné dáta. Šlo by to touto cestou ??

    Díki

    #501999
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nie neda sa to, netreba sa s tym zaoberat

    #502011
    eginkuo
    Účastník (Participant)

    ASi tak, vzdávam to :-)
    … už len dúfať, že jablku vrátia “SLIDE TO UNLOCK”

    #502038
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ak si to myslel doslovne, tak nedúfaj, nevrátia.

    ak si to myslel metaforicky, good luck

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.