Da sa kupit Mac OS X 10.6 Snow Leopard?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Da sa kupit Mac OS X 10.6 Snow Leopard?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105978
    lula13
    Účastník (Participant)

    Prosim Vas, viete mi niekto poradit, kde by sa dal zakupit alebo zohnat 10.6 snow leopard? Potrebujem preinstalovat staru verziu macu 10.5.8. Dakujem za info.

    #408641
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Lukáš ti požičia :D ak ho pekne poprosíš

    #408645
    iTuxx
    Moderátor

    Uzivatel sa registroval pred hodinou. Urcite Lukasa pozna.

    lula13: mozes napisat aj mne, tiez mam tento system

    #408662
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Na ebay je ich este celkom dost.

    #408664
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Ten Lukáš som ja :-D ale len požičiam, nie je na predaj :-)

    #408689
    lula13
    Účastník (Participant)

    Ste zlaty, dakujem, ale priznam sa som antitechnicky tip na pocitace, takze ak mi poziciate pripadne ho niekde zakupim, co to dalej znamena pre mna? Je narocne to instalovat?

    #408691
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    V prvom rade to znamená urobiť zálohu. Ak totiž budeš robiť čistú inštaláciu (čo predpokladám), tak z disku pôjde všetko von. Ja osobne robím zálohu na 4 rôznych externých diskoch, na každom mám to isté :-D inštalácia je ľahká, pokiaľ robíš upgrade, ale ak chceš preinštalovať komplet (čistá inštalácia) alebo máš dokonca viac partícii na disku, trochu sa to komplikuje. Ak si z BB, môžem sa na to pozrieť.

    #409229
    lula13
    Účastník (Participant)

    Ahoj Lukáš, no som z BA takze asi nic. V software partners mi povedali ze mi to naistaluju za 3 hodky za 45 E, ale neviem ci mam do tohto ist? S tym ze software nepredavaju iba instaluju. Nie som si ista ci je to dobra cena a tak vseobecne… Co myslis?

    #409230
    sairik
    Účastník (Participant)

    ja ti to nainstalujem aj za 20 :-D :-D

    #409233
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    http://www.ebay.co.uk/itm/mac-os-x-snow-leopard-/221862466705?hash=item33a8089491

    Je tam toho viac, celkovo aj s postonym je to do 30 EUR a mas ho navzdy v krabicovej verzii. Instalaciu ti kludne spravim aj ja.. Som z BA

    #411108
    lula13
    Účastník (Participant)

    Caute az teraz som sa opat k tomu dostala, akurat pozeram na to na ebayi, je tam toho naozaj dost… Co je lepsie si kupit, niekde pisu ze je to full verzia, inde ze upgrade, potom zas leopard server, som z toho zmatena :) co je vhodne pre mna? diky

    Ak uz budem mat tu krabicku v rukach potom budem riesit instalaciu, musim riesit veci postupne, pri malom dietati mi to inak nejde :)

    #412109
    baster
    Účastník (Participant)

    Caute. Lukas na teba by som mal prosbu. Vedel by si mi pozicat tu instalacku snow leoparda? Tiez akurat riesim problem s upgradom ako lula13 a som zo ZV, tak by som sa pripadne vedel za tebou stavit.

    #464924
    Jozef Karvay
    Účastník (Participant)

    Zdravim vospolok. riesim tento isty problem. Som z Bratislavy a bol by som rad, ak by mi s update pomohol niekto skuseny. mam macbook s OS X 10.5.8 a chcel by som prejst aspon na snow leopard, aby som mohol spravit vyssi update. Nechcem to samozrejme zadarmo, ale prijal by som taku “kamaratsku” cenu :)
    dakujem za pomoc

    Jozef

    #465059
    palo s.
    Účastník (Participant)

    Jozef, aký maš macbook? na tvojom mieste by som išiel do Win 10. Lebo na starších ide max OSX 10.7 Lion, čo je dnes už nepoužiteľné a v takom prípade by som zostal radšej na OSX 10.6 Snow Leopard, ktorý je oveľa lepšie odladený. Alebo cez bootcanp natvrdo do Win 10.

    #509652
    palindess
    Účastník (Participant)

    AHojte,
    nenasli by ste niekto este Snow Leopard v nejakej zasuvke?:)
    Nasiel som jeden stary macbook air original, ktoreho jedina nadej na normalne vyuzitie je, ze sa mi ho z 10.5.8 podari preinstalovat na Leoparda.
    Mamka by sa velmi potesila:)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.