cosmicbreak

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu cosmicbreak

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #105948
    Ferko11
    Účastník (Participant)

    caute mam problem check by som si spustit hru http://www.cosmicbreak.com/home na macu uz som to mal cez crossover ale bola to len trial verzia a tak mi to prestalo fungovat vela ludi mi odporucalo wine alebo virtualbox no ja neviem ako sa to pouziva hra je iba pre windows ale je mozne je hrat na macu cez taketo virtual vecicky ako som uz spominal ponukam financnu odmenu cloveku ktorý by mi to dokazal sprevoznit cez nejaky teamviewer alebo nieco podobne tak ab mi to spolahlivo slo za kazdu radu som vdacny ja sa do takychto veci nevyznám ale viem ze to funguje lebo som to hral na vlastnom macu dakujem dufam ze co najskor sa mi niekto ozve piste mi aj na mail…. ferko97@icloud.com zaplatím,dakujem

    #408550
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    A skúšal si spustiť plnú verziu cez ten CrossOver? Alebo ten CrossOver bola trial verzia? :-D

    Virtualbox je v podstate niečo ako emulácia Windows (možno idú aj iné OS), tiež som virtualizáciu nikdy neskúšal, ale ten virtualbox funguje niečo v štýle, že ho spustíš, doňho nainštaluješ Windows a máš v podstate dva operačné systémy. Samozrejme, cítiť to na výkone, emulácia žere veľa výkonu.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.