Batéria iPhone 6

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #512193
    markot
    Účastník (Participant)

    Zdravim,chcel by som sa Vás spýtať,že nenormálne rýchlo sa mi vybíja batéria na iPhone 6. Najprv som si myslel,že preto lebo tam nie je originál baterka,ale už tam je aj originál baterka a aj tak sa telefón vybíja aj keď s ním nič nerobím. Neviem čím to môže byt? Matičná doska? Alebo niečo iné? Za každú radu alebo postreh vopred ďakujem.

    #512195
    iTuxx
    Moderátor

    moze to byt aj software aj hardware. Zacni softwarom. Obnov tovarenske nastavenia bez obnovy zalohy a uvidis. Ked aj tak bude vybijat, tak potom je to uz hardwarova zalezitost. S tou si uz ale neporadis. Zrejme nejaky skrat. Nehreje sa?

    #512198
    markot
    Účastník (Participant)

    moze to byt aj software aj hardware. Zacni softwarom. Obnov tovarenske nastavenia bez obnovy zalohy a uvidis. Ked aj tak bude vybijat, tak potom je to uz hardwarova zalezitost. S tou si uz ale neporadis. Zrejme nejaky skrat. Nehreje sa?

    iTuxx

    Tak ako zohreje sa aj pri nabíjaní,ale nie tak aby sa až nedal držať v ruke. Je teplejší to je pravda,ale tak dúfam,že to nebudem ten skrat,ale všetko nasvedčuje tomu,že asi áno. ????

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.