fbpx

apple watch 4 Cellular

16. júna 2019 o 13:59 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes dododoman
  • 16. júna 2019 o 13:59

Zdravím, chcem si kúpiť apple watch 4 cellular, len neviem či slovenský mobilný operátory mi budú vedieť do hodiniek nahrať moju sim kartu alebo ako to prebieha vie mi niekto vysvetliť?

• 16. júna 2019 o 15:13

Na svk sa tieto verzie apple watch nepredavaju (oficialnou distribuciu) lebo jednoducho na nic nie je podpora zo strany operatorov. Teda aktualne nie je ziaden z nasich operatorov schopni ti ponuknut esim na cellular verzie apple watch. Co vsak viem, tak orange to uz aspon testuje. Este jednoducho treba pockat

ruidos

0
  • 16. augusta 2019 o 20:36

Zdravím, chcem si kúpiť apple watch 4 cellular, len neviem či slovenský mobilný operátory mi budú vedieť do hodiniek nahrať moju sim kartu alebo ako to prebieha vie mi niekto vysvetliť?

dododoman

Ahoj. Vyriešil si to ? Tiež chcem ísť na nákup do viedne kúpiť rovno cellular. Daj vedieť prosím

• 16. augusta 2019 o 22:32

jediny operator co ma esim je orange. Takze ak mas orange mozes kupit iwatch with cellular

ruidos

0
  • 17. augusta 2019 o 6:27

jediny operator co ma esim je orange. Takze ak mas orange mozes kupit iwatch with cellular

dododoman

To viem. Len som chcel vedieť či tak spravil a či ti všetko funguje

buci

0
  • 17. augusta 2019 o 12:24

dododoman

mozno mi nieco uniklo, ale pokial viem, tak eSIM v Apple watch a eSIM v iPhone funguju trochu inak, preto zatial cellular verzia Apple watch u nas nie je podporovana – ani u Orange
plati to, co napisal vyssie isaiah8888

ruidos

0
  • 17. augusta 2019 o 15:34

Je tu teda niekto kto používa watch ce s eSIM ?

ruidos

0
  • 19. augusta 2019 o 15:21

tak dnes som preveril v Orange. odpoveď : Momentalne nie je mozne vyuzivat Duo SIM kartu vo forme eSIM a tato moznost sa zatial ani nepripravuje.

Cize ak tu niekto machruje ze ma  watch na eSim a este to iste cislo ma na iphone, tak tu iba trepe.

Nejde to, ale nedava mi zmysel mat  watch kde budem mat druhe telefonne číslo.

skoda no …..

nereus

0
  • 11. septembra 2019 o 10:20

Poznate niekoho, alebo skusali ste niekto spojazdnit eSim na Apple Watch na Slovensku? Naozaj to na tom Orange nejde?

Nasiel som citat od Orange, ktory (ked fakt velmi clovek chce a hlada to v tom vyjadreni) moze naznacovat, ze by to mohlo fungovat, ale oficialne to nepodporuju.

Plus na Apple.com je navod ako rozbehat eSim na Watchkach v slovencine.

Orange vyjadrenie:

“eSim na Apple Watch zatiaľ nemáme otestovanú, ani ju zatiaľ nepodporujeme. Našim zákazníkom zaručujeme jej plnohodnotnú funkčnosť na tých zariadeniach, ktoré sme doteraz sami otestovali a zároveň ich máme v ponuke”

Zdroje:

• 11. septembra 2019 o 13:20

eSIM od Orangu ti s Apple Watch pravdepodobne pojde, tiez tvrdili min. rok v Oktobri, ze to nemaju odtestovane s iPhonami, ale mne to islo hned od spustenia.. implementacia eSIM v aWatch je sice ina, ale malo by to ist, mozes si dat napr. primu alebo funfon a odskusat to s takouto kartou, obe podporuju esim, staci sa prihlasit cez orange portal a tan si potom kliknut zmenu SIM a vyberies eSIM,.. otazka je, ci si vedia aWatch stiahnut profil, bolo by fajn sa spytat realne na Orange expert linke t.c. 14 905, ci to ma zmysel skusat

• 16. septembra 2019 o 19:54

zakladna vec, ktora tu mam pocit ze unika vzhladom na to, ze u inych xyzWatch to funguje takto.

Nazorny priklad:
Ak si kupis Samsung a hodinky od nich, tak v telefone budes mat sim a v hodinkach eSim – a teda dve rozdielne sim a dve rozdielne tel. cisla
Ak si kupis Apple Watch Cellular (ziadne ajVoč…) tak v iphone budes mat sim a v apple watch eSim s “naklonovanym” tel cislom, ktore standartne pouzivas v iPhone. Jedno tel. cislo na dvoch zariadeniach!
A s tym maju udajne operatori, ale to ja uz neviem aky, problem.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com

Send this to a friend