apple watch 4 Cellular

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes apple watch 4 Cellular

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #536399
    dododoman
    Účastník (Participant)

    Zdravím, chcem si kúpiť apple watch 4 cellular, len neviem či slovenský mobilný operátory mi budú vedieť do hodiniek nahrať moju sim kartu alebo ako to prebieha vie mi niekto vysvetliť?

    #536400
    isaiah8888
    Účastník (Participant)

    Na svk sa tieto verzie apple watch nepredavaju (oficialnou distribuciu) lebo jednoducho na nic nie je podpora zo strany operatorov. Teda aktualne nie je ziaden z nasich operatorov schopni ti ponuknut esim na cellular verzie apple watch. Co vsak viem, tak orange to uz aspon testuje. Este jednoducho treba pockat

    #540072
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Zdravím, chcem si kúpiť apple watch 4 cellular, len neviem či slovenský mobilný operátory mi budú vedieť do hodiniek nahrať moju sim kartu alebo ako to prebieha vie mi niekto vysvetliť?

    dododoman

    Ahoj. Vyriešil si to ? Tiež chcem ísť na nákup do viedne kúpiť rovno cellular. Daj vedieť prosím

    #540076
    dododoman
    Účastník (Participant)

    jediny operator co ma esim je orange. Takze ak mas orange mozes kupit iwatch with cellular

    #540077
    ruidos
    Účastník (Participant)

    jediny operator co ma esim je orange. Takze ak mas orange mozes kupit iwatch with cellular

    dododoman

    To viem. Len som chcel vedieť či tak spravil a či ti všetko funguje

    #540078
    buci
    Účastník (Participant)

    jediny operator co ma esim je orange. Takze ak mas orange mozes kupit iwatch with cellular

    dododoman

    mozno mi nieco uniklo, ale pokial viem, tak eSIM v Apple watch a eSIM v iPhone funguju trochu inak, preto zatial cellular verzia Apple watch u nas nie je podporovana – ani u Orange
    plati to, co napisal vyssie isaiah8888

    #540079
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Je tu teda niekto kto používa watch ce s eSIM ?

    #540127
    ruidos
    Účastník (Participant)

    tak dnes som preveril v Orange. odpoveď : Momentalne nie je mozne vyuzivat Duo SIM kartu vo forme eSIM a tato moznost sa zatial ani nepripravuje.

    Cize ak tu niekto machruje ze ma  watch na eSim a este to iste cislo ma na iphone, tak tu iba trepe.

    Nejde to, ale nedava mi zmysel mat  watch kde budem mat druhe telefonne číslo.

    skoda no …..

    #540683
    nereus
    Účastník (Participant)

    Poznate niekoho, alebo skusali ste niekto spojazdnit eSim na Apple Watch na Slovensku? Naozaj to na tom Orange nejde?

    Nasiel som citat od Orange, ktory (ked fakt velmi clovek chce a hlada to v tom vyjadreni) moze naznacovat, ze by to mohlo fungovat, ale oficialne to nepodporuju.

    Plus na Apple.com je navod ako rozbehat eSim na Watchkach v slovencine.

    Orange vyjadrenie:

    “eSim na Apple Watch zatiaľ nemáme otestovanú, ani ju zatiaľ nepodporujeme. Našim zákazníkom zaručujeme jej plnohodnotnú funkčnosť na tých zariadeniach, ktoré sme doteraz sami otestovali a zároveň ich máme v ponuke”

     

    Zdroje:

    #540688
    applefruit
    Účastník (Participant)

    eSIM od Orangu ti s Apple Watch pravdepodobne pojde, tiez tvrdili min. rok v Oktobri, ze to nemaju odtestovane s iPhonami, ale mne to islo hned od spustenia.. implementacia eSIM v aWatch je sice ina, ale malo by to ist, mozes si dat napr. primu alebo funfon a odskusat to s takouto kartou, obe podporuju esim, staci sa prihlasit cez orange portal a tan si potom kliknut zmenu SIM a vyberies eSIM,.. otazka je, ci si vedia aWatch stiahnut profil, bolo by fajn sa spytat realne na Orange expert linke t.c. 14 905, ci to ma zmysel skusat

    #540872
    isaiah8888
    Účastník (Participant)

    zakladna vec, ktora tu mam pocit ze unika vzhladom na to, ze u inych xyzWatch to funguje takto.

    Nazorny priklad:
    Ak si kupis Samsung a hodinky od nich, tak v telefone budes mat sim a v hodinkach eSim – a teda dve rozdielne sim a dve rozdielne tel. cisla
    Ak si kupis Apple Watch Cellular (ziadne ajVoč…) tak v iphone budes mat sim a v apple watch eSim s “naklonovanym” tel cislom, ktore standartne pouzivas v iPhone. Jedno tel. cislo na dvoch zariadeniach!
    A s tym maju udajne operatori, ale to ja uz neviem aky, problem.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.