Apple Watch 4 a EKG aplikacia

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Apple Watch 4 a EKG aplikacia

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #535359
    feriultra
    Účastník (Participant)

    Zdravim, mam na ip ios 12.2 a na aw 5.2 a aplikacia EKG mi nepribudla do hodiniek. Nevie niekto poradit ako ju tam dostat? O aktivacii som si co to precital len ta appka by tam hlavne musela byt. Dakujem za radu.

    #535360
    wradko
    Účastník (Participant)

     na slovensku nie je podporovana….https://techbox.dennikn.sk/ekg-v-apple-watch-uz-aj-v…/

     

    #535361
    joer
    Účastník (Participant)

    1. instalovat iOS 12.2 a watchOS 5.2
    2. být na území státu kde je podporováno (Německo, Rakousko…)
    3. mít přepnuto na zahraničního operátora v dané zemi
    4. být na datech (ne WiFi)
    5. aplikace Watch > Srdce > Aktivovat EKG a fibrilaci síní (dokončí se v aplikaci Zdraví)
    6. hotovo a návrat domů

    #535362
    joer
    Účastník (Participant)
    #535363
    joer
    Účastník (Participant)

    A ešte:

    EKG na Apple Watch 4 môžete mať aj vy. Vieme, ako na to

    Otázka 5 minut, treba sa trochu posnažiť a používať hlavu a strýca Googla.

    #535364
    feriultra
    Účastník (Participant)

    Joer diky za odporucanie pouzit hlavu a google ale toto vsetko co si postol som cital/vedel. Bol som aj v Rakusku a nic mi neponuklo ked som isiel do iPhone zdravie… Ani ta appka sa nepridala do hodiniek.(Tmobile a A1 som pouzil siet) Preto som skusil tu ci nahodou niekto sa s tymto nestretol. Kamos si kupoval pred par dnami AW v mzone aktualizoval a hned tam aj mal tu aplikaciu v hodinkach (len trebalo aktivovat – to vieme ako..). Takze navstevou v Rakusku aby sa ta appka vobec pridala v hodinkach a moznost “nastavenie EKG” v Zdravie to nieje. Asi sa na to vykaslem a pockam kym to tu daju oficialne.

    #535381
    joer
    Účastník (Participant)

    Otázka znie, máš posledné AppleWatch, teda 4 verziu? Lebo na 2,3 to nepojde. Si prečítaj aj tie veci v diskusii v tých návodoch co som ti postol. Tam bude zrejme ten tvoj problem, niektoré výrobné čísla sa nechytajú, aspoň čo to niektorí popisujú.

    #535385
    Tomas128
    Účastník (Participant)

    ahoj, ja mám rovnaký problém. iOS aj v iphone aj hodinkach mam najnovší ale nepribudla mi tam možnosť s EKG stým že ešte nieje podporovane na našom uzemí. Kamošovi z čiech nedávno po update pribudli tieto možnosti. (samozrejme stale blokovane pre uzemie) Riešenie som ale zatial nehladal.

    #535387
    joer
    Účastník (Participant)

    To Tomas128: Hodinky sú model 4?

    #535392
    Tomas128
    Účastník (Participant)

    áno hodinky 4 44mm iphone 7 všade aktualna verzia iOS

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.