Apple Watch 4 a EKG aplikacia

27. apríla 2019 o 14:07 Pomoc: software feriultra
  • 27. apríla 2019 o 14:07

Zdravim, mam na ip ios 12.2 a na aw 5.2 a aplikacia EKG mi nepribudla do hodiniek. Nevie niekto poradit ako ju tam dostat? O aktivacii som si co to precital len ta appka by tam hlavne musela byt. Dakujem za radu.

wradko

0
  • 27. apríla 2019 o 16:20

na slovensku nie je podporovana….https://techbox.dennikn.sk/ekg-v-apple-watch-uz-aj-v…/

joer

3
  • 27. apríla 2019 o 17:04

1. instalovat iOS 12.2 a watchOS 5.2
2. být na území státu kde je podporováno (Německo, Rakousko…)
3. mít přepnuto na zahraničního operátora v dané zemi
4. být na datech (ne WiFi)
5. aplikace Watch > Srdce > Aktivovat EKG a fibrilaci síní (dokončí se v aplikaci Zdraví)
6. hotovo a návrat domů

joer

3
  • 27. apríla 2019 o 17:10

Tretí komentár od vrchu

Ako spustiť EKG na Apple Watch aj na Slovensku? Existuje len jediný spôsob

joer

3
  • 27. apríla 2019 o 17:15

A ešte:

EKG na Apple Watch 4 môžete mať aj vy. Vieme, ako na to

Otázka 5 minut, treba sa trochu posnažiť a používať hlavu a strýca Googla.

• 27. apríla 2019 o 21:34

Joer diky za odporucanie pouzit hlavu a google ale toto vsetko co si postol som cital/vedel. Bol som aj v Rakusku a nic mi neponuklo ked som isiel do iPhone zdravie… Ani ta appka sa nepridala do hodiniek.(Tmobile a A1 som pouzil siet) Preto som skusil tu ci nahodou niekto sa s tymto nestretol. Kamos si kupoval pred par dnami AW v mzone aktualizoval a hned tam aj mal tu aplikaciu v hodinkach (len trebalo aktivovat – to vieme ako..). Takze navstevou v Rakusku aby sa ta appka vobec pridala v hodinkach a moznost „nastavenie EKG“ v Zdravie to nieje. Asi sa na to vykaslem a pockam kym to tu daju oficialne.

joer

3
  • 28. apríla 2019 o 9:12

Otázka znie, máš posledné AppleWatch, teda 4 verziu? Lebo na 2,3 to nepojde. Si prečítaj aj tie veci v diskusii v tých návodoch co som ti postol. Tam bude zrejme ten tvoj problem, niektoré výrobné čísla sa nechytajú, aspoň čo to niektorí popisujú.

• 28. apríla 2019 o 17:13

ahoj, ja mám rovnaký problém. iOS aj v iphone aj hodinkach mam najnovší ale nepribudla mi tam možnosť s EKG stým že ešte nieje podporovane na našom uzemí. Kamošovi z čiech nedávno po update pribudli tieto možnosti. (samozrejme stale blokovane pre uzemie) Riešenie som ale zatial nehladal.

joer

3
  • 28. apríla 2019 o 18:28

To Tomas128: Hodinky sú model 4?

• 29. apríla 2019 o 7:40

áno hodinky 4 44mm iphone 7 všade aktualna verzia iOS

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Inzercia

Send this to a friend