Apple Watch 2 series – stratené dáta z aplikácie Aktivita

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Apple Watch 2 series – stratené dáta z aplikácie Aktivita

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #518851
    janopi
    Účastník (Participant)

    Mám iPhone 7 a Apple Watch 2 series.

    Dnes som si chcel pozrieť staršie aktivity a zistil som že posledný najstarší záznam je z 7.11.2017 Pritom hodinky mám s týmto tlf. spárované a používané už viac ako rok.
    Neviete niekto poradiť kde je zrada, že nevidím žiadne staršie dáta ? Vymazali sa alebo sú niekde archivované ?

    … alebo sa stratili pri aktualizácii iPhone na iOS 11 a Watch 4.0 ?

    #518853
    wradko
    Účastník (Participant)

    mam ten isty problem s tym ze ja mam najstarsi zaznam z 2.11.2017.zatial som neprisiel na to ze v com je chyba :(

    #518855
    wradko
    Účastník (Participant)

    tak ak vies anglicky,tak tu je link ako sa to da,je tam popisane ze preco to nefunguje cez beznu zalohu,ze preto ze su to citlive data a v itunes sa tato zaloha neuchovava a ked obnovujes zo zalohy z itunes,tak ta zaloha musi byt sifrovana…teda aspon tak som to pochopil.tak sa kukni na to,su tam dve metody ako sa to da,teda ak uz nie je neskoro pre teba.ja mam tu vyhodu ze som presiel zo sedmicky na desiatku,takze tie stare data mam stale v sedmicke,neviem ako to bude u teba..

    How to import your old Health and Activity data into your new iPhone

    #518932
    wradko
    Účastník (Participant)

    tak mne sa to podarilo cez tu apku health data importer,email a icloud.nemam sice kruzky v apke aktivita,v kalendari ale treningy tam mam vsetky a aj vsetka aktivita je zaznamenana v apke zdravie….len uz som pisal ze ja som to robil zo starej sedmicky na ktorej bol este ios 10 na novu desiatku na ktorej bol ios 11.kedze ty si akutalizoval svoju sedmicku z ios 10 na ios 11 a obnovil si cez i tunes,tak vobec netusim ze kde mozes mat tie data,je mozne ze su uplne prec ale nie som isty.mozno niekto bude mat znalost kde by by sa mohli tie data nachadzat…

    #519001
    janopi
    Účastník (Participant)

    … no je to asi ako píšeš. Skúsil som si exportovať dáta z appky zdravie a celý súbor má cca 22MB čo je teda nič :(. Dáta teda asi budú nenávratne stratené a došlo k tomu asi upgradom z iOS 10 na iOS 11 … nechápem ako sa mohol Apple dopustiť takej amatérskej chyby ale ako vidím mohol :(

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.