:-)

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #106557
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #411900
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Je to článok aj z 9to5mac a ostatných svetových blogov…

    #411905
    ????
    Účastník (Participant)

    Neni tak tazke si tu cenu preverit …

    #411906
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Mňa cena netankuje nejak, skor fakt že taká maličká optika v 6Sku je dostačujúca a nepotrebuješ na točenie videa so sebou nosiť hebedo v podobe zrkadloviek…

    #411909
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Treba porovnavat porovnatelne veci, cenu aj kvalitou. Toto pre mna nema velku vypovednu hodnotu.

    #411910
    ????
    Účastník (Participant)

    Asi tak ako napisal inspektorko. Kto nevie, o com je fotenie (selfie, instagram a podobne tym nemyslim), pisaniu takychto clankov by sa mal zdaleka vyhnut. Naposledy porovnavali Canon 5D mk2 alebo 3 s nejakym iphonom …

    Fotografia je hobby a profesia, nie moda. To sa v poslednych rokoch dost zamiena.

    nexhapem preco nikon vyraba fotoaparaty, ved iPhone su vo “foteni” lepsie a vedia dokonca omnoho viac ako len fotit! A navyse stoja zlomok ceny fotovybavy!

    #411911
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    s3030150: presne tak, moja rec.

    #411912
    ????
    Účastník (Participant)

    Sorry ze to 10x upravujem ale mam krive prsty, inak som vporiadku :-D

    #411913
    ????
    Účastník (Participant)

    Inak mi to pride ako porovnanie Dacie Duster 4×4 a Toyoty Hilux a Dacia vyhra preto lebo sa vojde do garaze a Hilux nie, pricom porovnavame “4×4” “auta”

    #411915
    JFK.
    Účastník (Participant)

    možno to píšu aby ťa nasrali :D nihihi

    #411917
    ????
    Účastník (Participant)

    Nasrat nie, skor pobavilo :-) cap zahradnikom, alebo navod ako upliest z hovna bic, chapes :-D

    #412048
    bawy
    Moderátor

    Nuž ja by som to tak nehrotil…. jednak sa nejedná o fotky, tam samozrejme neexistuje porovnávať iPhone 6s so zrkadlom…ale o video, ktoré je fakt porovnateľné… stačí dať iphone na statív a padne vám sánka čo z toho leze… a jednak som čítal citát jedného foto mága ktorý povedal, že je jedno či fotíte zrkadlom, polaroidom alebo nokiou, podstatná je hĺbka myšlienky na fotke, nie samotná kvalita fotografie. takže z toho mám dobrý pocit :D

    #412051
    ????
    Účastník (Participant)

    fotku robi fotograf, nie fotoaparat. s tym uplne suhlasim, ale tu ide o video, ktorym sa Nikon nikdy nechvalil a navyse bolo FHD video Nikonu porovnavane s downscalovanym videom z 6S. Nikde sa neuvadza, ci bol vyssi bitrate, ci slo o obrazovu kvalitu, alebo na zaklade coho to bolo hodnotene. pouzil sa vyraz “vyssia kvalita”

    bawy ano, mas pravdu. ale taketo vyhlasenia (z toho clanku) mi pripominaju slovensko – su ciste populisticke, nicim nepodlozene :)

    #412055
    bawy
    Moderátor

    ako so všetkým súhlasím, len si myslím že také články sú robené pre bežný ľuď ktorému nič nehovorí downscaling alebo bitrate, proste že to videjko čo natáčaš ajfonom je porovnateľné ako 3-4x drahší nikon, a fakt je že je to fakt a to je celkom super :D

    #412058
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Vysledok: Fotak iPhonov je na dost dobrej urovni. Bye.

    #412059
    ????
    Účastník (Participant)

    bawy: dosledok: lacne entry-level DSLR na bazosi. yoohoo :D

    kazdopadne klobuk dole engineeringu, ze do takej prdavej “dzirky” napchal 12Mpix a celkom slusne sklicka. ale ide to aj korejcom no …

    #412060
    ????
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.