ako dam prec zo safari bug yahoo

1. novembra 2018 o 12:05 Pomoc: software skapenkat
  • 1. novembra 2018 o 12:05

Zdravim, ked v safari napisem do policka kde sa pise webova stranka, tak mi to doteraz vzdy vyhladavalo cez google ale asi som dostal nejaky virus a vyhladava to cez yahoo a nejde to nijak zmenit ani zmazat ani cez nastavenia safari ani cez clean my mac ani nemam stiahnute nic od yahoo… prosim pomoc.

iwans

4
  • 1. novembra 2018 o 12:38

Po najnovšom security update na High Sierra už mi to nerobí, ale mal som predtým tento istý problém. Dalo sa to obísť tak, že sa otvorí nové prázdne okno v Safari, klikne sa do adresného políčka (to je to, kde sa píše webová stránka) a vtedy sa v ľavej časti tohto políčka zobrazí ikona lupy. Na túto lupu treba urobiť right click (klik pravým tlačítkom myši, ctrl-klik alebo iná dostupná alternatíva) a zobrazia sa možnosti hľadania – prvé štyri sú predvolené vyhľadávače – keď sa tu zmení vyhľadávač (kliknutím naň), tak by mal zostať zachovaný, aj v predvoľbách…

joer

3
  • 2. novembra 2018 o 12:11

Safari-preferences-search-searchengine vybrat si vyhladavač, hotovo

iwans

4
  • 2. novembra 2018 o 14:50

>joer
To je práve ten bug, toto nefunguje, po zatvorení Preferences sa to vráti na pôvodné nastavenie… Ten môj postup to zachová.

joer

3
  • 3. novembra 2018 o 13:33

Skus ist do Safari.preferences-Privaci-dole klik na Manage Website Data, do vyhladávania daj Yahoo a potom oznacit a Reset-remove All.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Send this to a friend