AirDrop

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101700
    GasThan
    Účastník (Participant)

    Zdravim.
    Konecne som si zadovazil nejake to apple zariadenie okrem iPhone.
    Chcem sa spytat ako funguje komunikacia AirDrop medzi MacBookom a iPhone nejak to nemozem spojazdnit ?
    Za radu vopred dakujem ;)

    #390664
    Maťo_11
    Účastník (Participant)

    Vitam Ta medzi nami , dufam , ze budes spokojny :) Co sa tyka tvojej otazky , aby fungoval AirDrop medzi MB a iP, potrebujes mat na iPhone nainstalovany minimalne system iOS vo verzii 8.0 a na MacBooku OS X vo verzii 10.10 , ktory je momentalne vo vyvoji , blizi sa k finalnej verzii a bude zadarmo pre vsetkych(aktualizaciu budu podporovat vsetky Mac-y ktore su schopne spustit OS X v aktualnej verzii 10.9).Verziu 10.10 Yosemite predstavia 21.Oktobra a uvolnia mozno este v ten den.Dovtedy funguje AirDrop len medzi iP a iP a medzi Mac a Mac.

    #390679
    GasThan
    Účastník (Participant)

    aha tak dakujem za info teda….spokojny som zatial velmi ….mal som iP od 4S a nelutoval som ze som presiel do apple tak som si povedal ze skusim aj MB a zatial 100% spokojnost….akurat by to chcelo niekoho kto to ma aby som sa mohol poradit a nepisat zakazdym sem ;)

    #390682
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    No ved napis, odkial si … mozno sa najde niekto, kto je nablizku a je ochotny poradit.

    #390684
    GasThan
    Účastník (Participant)

    staci ICQ alebo neco take pre komunikaciu ak by som potreboval s niecim poradit :)

    #390685
    jano68
    Účastník (Participant)

    staci mail a iMessage ked mas MAcBook a druha strana tak isto…

    #390731
    GasThan
    Účastník (Participant)

    bol by si ochotny aj ty pomoct ?

    #390785
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Airdrop ti nebude fungovat s iphone 4S

    #390789
    JFK.
    Účastník (Participant)

    iPhone 5 or later
    iPad (4th generation)
    iPad mini
    iPod touch (5th generation)

    #390801
    JOK3R
    Účastník (Participant)

    Skôr než začneš niekoho “otravovať” odporúčam toto, mne to na začiatku dosť pomohlo
    https://itunes.apple.com/cz/book/zaciname-s-macem/id783581956?mt=11

    #390980
    GasThan
    Účastník (Participant)

    mam iPhone 5S…nechem zacinat novu temu tak sa spytam tu …to otacanie plochy na iPhone je len na 6 a 6 Plus aktivne ? na 5S sa to neda zapnut ?

    #391000
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ak myslis na domovskej obrazovke tak iba na 6+

    #391145
    GasThan
    Účastník (Participant)

    aha…a este jedna otazka da sa nejak na MB docielit aj nejaky efekt toho loga co v zadu svieti ? nejaky efekt dychania alebo niec :) to len tak zo zaujimavosti

    #391923
    mato105
    Účastník (Participant)

    tak toto sa nebude dat docielit na kolko logo svieti podla jasu obrazovky :) logo nema vlastne svetlo :)

    #391997
    GasThan
    Účastník (Participant)

    aha to som ani nevedel az teraz som si to pozrel :)

    #395466
    GasThan
    Účastník (Participant)

    no tak uz mam najnovsi iOS na iPhone a tak isto OS X na Macbooku a ten AirDrop sa mi nedari nejak medzi nimi…vedel by mi niekto poradit ?
    vopred DAKUJEM ;)

    #395495
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ak máš starší Mac nepôjde ti to. Potrebuješ BT 4.0.

    #395806
    GasThan
    Účastník (Participant)

    mam Macbook Pro Retina 13″ Late 2013 malo by to ist ?

    #395807
    MatoKRAL
    Účastník (Participant)

    Malo.. Musíš spustiť airdrop vo finderi, keď chceš posielať dáta.. Aj mne to občas blbne, a tiež mám presne Macbook Pro Retina 13″ a iPhone 5S :D A občas mi to ide a občas nie no.. Ale určite musíš mať pustený bt možno aj wi-fi, ale myslím že to už je minulosť.. A určite otvorený finder a airdrop priečinok…

    #396976
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    mam macbook pro mid 2012 a iPhone 5s.. airdrop mi nefunguje.. vlastne v macu vidim iphone aj viem preposlat z macu na iphone ale v iphone nevidim mac.. v com je problem ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.