 iPad Air 2 – sporadicke praskanie v repro..

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes  iPad Air 2 – sporadicke praskanie v repro..

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #104045
    macur
    Účastník (Participant)

    Zdravim Vas.. mam iPad Air 2 .. a uz niekolkokrat som si vsimol zaujimavy zvuk.. sporadicky sa vyskytujuce “prasknutie” v repro..dost hlasne a vzdy pri inej cinnosti… cca 2-3 krat za tyzden pri kazdodennom pouzivani 3-4 h denne.. ma niekto z Vas podobnu skusenost? na nete (YT) som nasiel nejake videa so zaznamom podobnej “zavady”… neviem, ci ide o SW, alebo HW problem.. ..a dovod na reklamaciu..

    napr.. http://youtu.be/ou91ezrSSx0

    #400893
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Kokos tie jablká čo dávate do názvu sú najviac ^_^
    Aj ty máš u mňa plus :-* #nohomo

    K téme:
    Naživo som to nikdy nevidel, ale povedal by som, že je to SW chyba. Pararam, skús DFU Restore, potom ak nepomôže tak počkaj na 8.2 a keď sa to stále neopraví tak to mozes reklamovať alebo čo…

    #400900
    nickey
    Účastník (Participant)

    Pocas 3 mesiacov sa mi to stalo asi 3 krat

    #400916
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tym pádom to nerieš…carpe diem

    #400917
    macur
    Účastník (Participant)

    oki.. ď ;)

    #400919
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ach ja som si nevšimol, že to komentoval niekto iný :D
    Tebe to robí častejšie :D tak skús to DFU Restore

    #400921
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    tiež mi občas “praskne”, prvý iPad Air to nerobil (oboje iOS 8)

    #400930
    macur
    Účastník (Participant)

    ..veď práve to.. mám už 4-tú generáciu po sebe.. a podobný problém som ešte nezaznamenal.. ani na minulom Air-ku s rovnakou verziou iOS..

    #402169
    macur
    Účastník (Participant)

    nepomohlo ani restore… :/ .. stále sa sporadicky..vždy pri nejakej činnosti zo strany užívateľa ozve pomerne hlasné prasknutie v repro..pripomínajúce zvuk elektrického výboja pri skrate..

    #402181
    Svadbos
    Účastník (Participant)

    Slnko má miliardy efektov na našu Zem počas svojej intenzívnej solárnej aktivity. Keď nastane výbuch v spodnej solárnej korone, vygenerovaná radiácia môže zapríčiniť extrémnu ionizáciu vo vrchných častiach atmosféry, ktorá má za následok rušenie vysokofrekvenčných rádiových vĺn, zabezpečujúcich globálnu komunikáciu. Signály z GPS-iek môžu byť preušované, premávka viazne a iPady vydávajú čudné zvuky :-)

    #402183
    Svadbos
    Účastník (Participant)

    Je možné, že takto sa vybíja statická elektrina vytvorená na laminátovej obrazovke. Alebo skúste toto:
    Ak má vydávaný zvuk stále rovnakú intenzitu, skontrolujte, či nemáte v nastaveniach zvukov vypnutú voľbu “Upravovať tlačidlami”. Zapnutím tejto voľby nastavíte zvonenia a upozornenia na momentálnu hlasitosť.

    #410624
    macur
    Účastník (Participant)

    Na iOS 9 a 9.0.1. som to uz nezaznamenal..

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.