IP TV (Antik)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software IP TV (Antik)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 96 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58283
    fed
    Účastník (Participant)

    Zdravim, prosim poradi mi tu niekto ak mozem spojazdnit IP TV od Antiku ? Mozno to pomoze aj ostatnym.

    Dakujem

    Ps: samozrejme mam MB

    #128632
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Bratranec má tiež Antik. Jemu to ide cez browser, Vám nie? V takom prípade je jedno, aký operačný systém používate.

    #128638
    bawy
    Moderátor

    cau, stiahni si VLC plugin pre safari, a v safari si akceptovat pluginy…malo by ti to ist..mne to prvy krat islo..potom som reinstaloval a uz to neviem rozbehat na safari …ale cez operu to ide do pohody, ked ale pouzivas wifi router, tak si nastav v nastaveniach antik tv standardnu kvalitu..pojde ti to..

    #128656
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    mne to cez safari ide normlane… sice len standartna kvalita a mozno este tak BBC vo vysokej kvalite ( mam router s IGMP). Ked prejdem normlane nativne do winshitu tak ide vsetko krasne.

    Nic som nespravil, len klasicky stiahol VLCcko.

    #130191
    bawy
    Moderátor

    chalani co mate ANTIK … funguje Vam archiv TV v pohode ? mne to dost blbne..mrzne.. pada..,nejde zvuk ked pretacam, alebo sa nerozbeha obraz po pretacani.. co Vam ?

    #130193
    dex
    Účastník (Participant)

    Antikovci, nebolo by lepšie stiahnuť si nejaký Elgato USB tuner a pozerať full quality TV? ;)

    #130196
    bawy
    Moderátor

    USB tuner ti neprinasa vymozenost s nazvom archiv, kde si mozes pozerat veci 2 mesiace stare asi na 6tich programoch pekne usporiadane podla datumu a programu ;) len to momentalne nefunguje velmi korektne :D aspon mne :) IPTV mi ide uplne na jednotku :) ;)

    #130197
    dex
    Účastník (Participant)

    Takže najväčšia vymoženosť vlastne nejde :D

    #130198
    bawy
    Moderátor

    ide ;) len nejde korektne ( aj to neviem ci vsetkým, alebo iba mne ;) preto som to tu napisal chapes..napr. pustim si neaky serial, ale bezne je pred nim este 10 minut reklama… a ked to pretocim, o 10 minut dopredu tak mi uz nejde obraz, alebo zvuk alebo to sekne alebo zmrzne…a potrebujem vediet ci je to len moj problem,alebo problem vsetkych s IPTV a archivom

    #130199
    dex
    Účastník (Participant)

    tak s VLC kodekom vo všeobecnosti nie je všetko v poriadku :)

    #130201
    zero0x
    Účastník (Participant)

    tak si to stiahnite a otvorte priamo vo VLC ak vam nejde v browseri

    #130203
    bawy
    Moderátor

    Hej, takto som sa to snazil osetrovat, ale vcera som pozeral priatelov a oni to casovo vobec nepostrihali dobre..polku serialu tam nebolo…:/ ja som jedine chcel vediet ci to robi aj ostatnym, alebo je to moj problem :) ale diks

    #130209
    zero0x
    Účastník (Participant)

    tie casove chyby je ich chyba..

    a inac ked sa ti nechce cakat kym sa stiahne, da sa otvorit vo vlc priamo z ftp, alebo zacnes stahovat a subor, ktory este nie je dokonceny pretiahnes do vlc

    #130210
    bawy
    Moderátor

    Parada :) toto ma nenapadlo, a istym sposobom to aj riesi moj problem. este detial, tebe ide ovladat priamo v prehliadaci archiv ?pretacanie, pauza, … ?

    #130212
    zero0x
    Účastník (Participant)

    nie to nejde.. vtedy to robim tak jak som napisal

    #130252
    Tommy_Verceti
    Moderátor

    bawy aj mne robí v archíve niečo podobné.. pomáha pretáčať len o “dva kliky” a potom aj spomaliť o dva kliky a beží to v pohode

    #130256
    bawy
    Moderátor

    super super diky.

    #130304
    lenulikus
    Účastník (Participant)

    ani mne nejde archiv antiku,prosim vas,ako si ho otovrim priamo vo vlc?

    #146131
    Daggy
    Účastník (Participant)

    Caute vsetci Kosicania.

    Pisal som do Antiku, nech zlepsia podporu aj pre OSX, ved pozrite sa na mail, ktory som im poslal:

    Dobry den,
    rad by som prispel postrehom pre sluzbu Antik IPTV.
    Moznost vyuzivania sluzby IPTV cez webovy prehliadac z adresy
    iptv.antik.sk je mozne sledovat aj prostrednictvom Safari v operacnom
    systeme Mac OS X. Safari vsak musi byt vo verzii 3.2.1 a vyssej,
    pricom nie je potrebne instalovat ziadne kodeky. Sledovat TV na Macu
    sa da aj cez Firefox, ale ten je po nainstalovani VLC pluginu
    nestabilny a pada (je nutne instalovat plugin VLC).
    Uvital by som, ak by ste svoje sluzby prezentovali nielen pre OS MS
    Windows, ale aj pre Mac OS X, resp. ine alternativne OS.

    Oni mi odpisali toto:

    Dobry den.
    V tejto dobe robime zial podporu len pre operacne systemy spolocnosti
    Microsoft.
    Tim technickej podpory

    Nech zije MAC!

    #146186
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    ak mozem prispejem.
    Jedno riesenie ako pozerat IPTV na antiku je cez pls playlisty a VLC program. Playlisty si mozete stiahnut cez kristinku ftpcko a jednoducho vlozit do media library vo VLC a potom mate na vyber aj vysoku aj normalmnu kvlaitu a ovela viac programov. Vo vysokej kvalite dokonca okolo 50 programov. Samozrjemostou su aj radia a live kamery. Dalsia vec je ze mozete sledovanie (obraz) strihat. To znamena z ak vysielaju vo formate 4:3 a film ma pomer stran 16:10, jednoduchym nastrojom vo VLC cut (vystrihnut) mozete tie cierne pasy hore a dole zmazat a potom sa vam to krasne da na full screen (neviem ci vsetci vedia o com tu teraz tosim, ak niekto hej tak mu gratulujem lebo som toto s tym obrazom pisal aj na forum antikovske a tam ma nikto nepochopil).
    tak.. asi tolko.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 96 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.