Mobilne data – samoreset

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Mobilne data – samoreset

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #90258
    ND
    Účastník (Participant)

    Mam iPhone 4S, iOS 6.0.1 a idem na O2. JB nemam.
    Stava sa mi v poslednom case, ze sa mi resetuje nastavenie Mobilnych dat. Konkretne – vymazu sa nastavenia APN mobilnych dat, MMS a zdielania internetu. Zvlastne mi pride, ze MMSC, MMS proxy a max. velkost MMS ostanu nastavene.
    S nastaveniami sa nehram, zistim to az ked mi prestanu fungovat aplikacie, ktore vyuzivaju mobilne data.

    Stretol sa s tym niekto z vas? Neviete poradit, kde je problem a ako ho odstranit?

    Dakujem.

    #336537
    howoarang
    Účastník (Participant)

    nemenil si tam simku? mne sa to stalo, ked som tam dal simku od ineho operatora a potom naspat od O2 a mobilne nastavenia boli vynulovane.
    Taktiez sa mi to stalo, ked som tam mal jednu aplikaciu, pomocou ktorej si si mohol vybrat rozne mobilne nastavenia, neviem presne, ako sa to uz volalo ale malo to sluzit na to, ked pouzivas 2 rozne simky, aby si nemusel stale tie nastavenia rucne dopisovat. Pomocou tej aplikacie si si to tam jednoducho vlozil, ale neako to nefungovalo.

    #336539
    ND
    Účastník (Participant)

    Nie, SIM nemenim, ani ziadne nastavenia. Jedine, co som pridaval bolo e-mailove konto a casovy odstup od “poruchy” bol asi 3 dni.

    #336552
    bf
    Účastník (Participant)

    mne sa to stalo niekolko krat , vacsinou po restarte telefonu, robilo to na 4ke aj 4s,(tiez O2) riesenia som sa nedoptral,ale ani som sa extremen nesnazil :) ,asi to bude nejka chyba operatora. Stane sa to raz za dva mesiace tak to tam skratka dopisem, len chvilu trva uvedomit si de je problem .

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.