Problem pri prehravani youtube :/

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Problem pri prehravani youtube :/

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86930
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    Caute. prosim vas. mam 2 dni macbook air 13tku, i5 model 2012, pouzivam prehliadac safari a ked prehravam video na youtube tak sa mi akoby zasekne hocikedy pri prehravani, pricom uz je davno nacitane aj cele, a neda sa mi ho ani spustit odzaciatku proste nic, jedina pomoc je refreshnut stranku. :( na ostatnych strankach z videami mi to nerobi, je to vyslovene proble v youtube. skusal som nainstalovat aj google chrome, tam to mam taky isty problem, flash player som 2x odinstaloval, nainstaloval, nepomohlo. Tak teda fakt neviem ci mam problem ja, alebo je to v youtub.Prosim vas o radu . Moc dakujem.
    Prepacte ak som to zaradil do zlej temy, ale este sa v tomto fore nevyznam. kuju.

    #316404
    petto16
    Účastník (Participant)

    Ahoj, neviem preco, ale to iste robi aj mne. Ked som mal este Snow Leopard tak to fungovalo bezproblemovo, ale na Lione mi to nefunguje tak ako by malo, obcas akoby sa cely youtube prehravac zasekol a neide ovladat.

    #316405
    MooDy
    Účastník (Participant)

    Presne to iste robi aj mne, pri niektorych videach to sekne po minute a dalej nejde..taktiez mozem posuvat video na akykolvek cas, nic sa nedeje, pomoze len refresh stranky.

    U mna to tusim zacalo po urcitom update flash playeru, ale robi mi to aj v html5 verzii

    #316415
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    .

    #316423
    majdy
    Účastník (Participant)

    Toto bude určite chyba Flash Playeru si myslím. Skús si nainštalovať youtube5 do safari, či ti to bude stále blbnúť.

    Možno je to ak kvôli vysokým teplotám, kedy je mac vyťažený hlúpym Flashom. Treba skúsiť aj reštart safari aby sa trošku uvoľnila ramka.

    #316425
    tback
    Účastník (Participant)

    petto16: ja mam SL a robi mi to napriek tomu..vsetko islo v poriadku, zrazu prisiel den kedy to zacalo blbnut a odvtedy to blbne doteraz..niekedy mi v pohode vezme aj niekolko 10 minutovych videi za sebou a niekedy nemozem normalne pozriet ani 2 minutovy trailer k filmu..bud sa zasekne alebo video ide dalej, na obrazovke svieti kolecko a ja nemozem ani stopnut ani spustit a video ide samo dalej

    #316433
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    majdy: urcite odskusam moc dakujem,
    tback: mam presne do bodky ten isty problem. tak snad o tom vedia a nieco poriesia kks, lebo ma dost hneva ked si nieco nemozem pozret.

    Edit: majdy zatial to funguje, po prehrati troch videii zidna chyba, snad to tak aj vydrzi a nieje to lenblba nahoda :P este raz dakujem p.s.: priehrievanim to podla mna nebude lebo moj mba si drzi stabilne 45 stupnov ked sa bruzdam po nete. teda… snad to nieje vela :D

    #316434
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja som si kvoli tomuto nainštaloval ClickToFlash extension pre safari … je to zaujímava vecička, a aspoň sa mi nezapína samovolne ten debilný flash a reklamy na stránkach :)

    #316436
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    JFK. jak nepojde ten youtube5 tak odskusam clicktoflash :) moc diky za radu :)

    #316441
    majdy
    Účastník (Participant)

    V poho :)

    Ono aj youtube5 niekedy, keď pozerám veľmi veľa videí trošku zblbne, potom to riešim reštartom safari, ale stále lepšie ako flash a nezaťažuje tak proceseor.

    BTW: youtube5 sa mi páči viac ako flash :)

    Tiež mám na zákaz flashu a reklám nainštalovaný AdBlock nejaký čas. Internet je už strašne preplnený reklamami a o tie pri prehliadaní internetu nestojím. Naviac, v týchto horúčavách to dokáže urobiť svoje.

    #316446
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    pockaj ja som amater :D cize to youtube5 mi nahradilo flash na youtub ano? a o tie reklamy tiez nestojim zbytocne to spomaluje nacitanie stranky. cize na to je ten click to flash?

    #316448
    majdy
    Účastník (Participant)

    Presne tak, nahradilo ti to flash player na youtube (veď aj vyzerá inak nie?). Flash je strašný bordel a notebook dokáže pekne vyšťaviť.

    Presne tak, napríklad to click to flash, ale ja používam AdBlock.

    Ak by si chcel, dá sa stiahnúť v Safari Extensions (to nájdeš tu: http://cl.ly/2q1z3l3b2G2P3h3Q1T2Z)

    Alebo ich oficiálna stránka, kde si môžeš pozrieť aj aké rozdiely robia reklamy na stránkach.
    http://safariadblock.com/

    #316449
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    paradne. moc ti dakujem. uz to nahadzujem. ano vyzera to inak dokonca este krajsie

    #317728
    uniqat
    Účastník (Participant)

    mam ku tomuto problemu jeden postreh.. ked som preinstaloval lion ide to super. neinstalujte ten update ci co to je ktory je samostatne safari na liona.. vtedy to zacne robit toto. nejde o flash ide o nejaky bug ktory apple nevidal fix v safari. idem preinstalovat asi mac.. alebo za par dni idem na mountain lion. nevidim ine riesenie.

    #318354
    adamll
    Účastník (Participant)

    skuste vypnut HTML5 na tomto odkaze: http://www.youtube.com/html5 mne videa sekali a aj nesli a po vypnuti HTML5 ide vsetko ako ma :)

    #318355
    uniqat
    Účastník (Participant)

    uvidime :)

    #318356
    suley
    Účastník (Participant)

    pre UPC zakaznikov
    Screen Shot 2012-07-19 at 20.34.11.png

    #318359
    ruidos
    Účastník (Participant)

    chlapi poradte. doposial mi ficalo vsetko v poho, teraz ked na nieco kliknem co sem date na forum tak mi namiesto obrazku hodi len otaznik. cim to je ? http://cl.ly/image/2b433Q0Q0W3E

    #318365
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    ach to poznam. resetni si wifi. mne to pomaha. normal v PC vypni a zapni wifi.. alebo chod blizsie k routru
    Edit: ja mam niekedy vyotaznikovany cely facebook

    #319934
    Ivo Cerven
    Účastník (Participant)

    caute,ja mam furt vsechno jen same otazniky,nevite co s tim?,wifi jsem uz zkousel vypnout a zapnout ale stale nic. diky za radu

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.