youtube – fullscreen, freeze

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software youtube – fullscreen, freeze

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83015
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Zdravím,
    Mám problém, že v Safari mi youtube totálne seká, ten slider keď pohybujem po čase videa niekedy reaguje, niekedy nie, totálne chaos má v tom safari, potom sa začne fan točiť jak šílený :D
    + Full Screen neide v safari vôbec, takmer nikdy …a to som si pozeral tuna témy a niekde niekto písal o
    http://www.youtube.com/html5
    lenže to už mám automaticky aktivované : You are in a trial for HTML5 video on YouTube. Some users of supported browsers are automatically entered in to the trial……. toto mi píše, tak neviem, či mám dať “Leave the HTML5 Trial” ..alebo fakt niekto má taký problém s youtube? na zahraničných fórach som žiadne riešenie nenašiel…
    dosť ma to serie, lebo tak do decembra mi youtube išiel vždy super..
    -za help dík :D

    #296381
    raul
    Moderátor

    odid z trialu html5 na youtube. Je to katastrofa, spravili to hrozne. Namiesto toho si nainstaluj rozsirenie pre safari: youtube5.
    Malo by to pomoct.

    #296560
    JFK.
    Účastník (Participant)

    jj pomohlo to, ten HTML5 je pekný blud :)
    dík, skúsil by som to aj tak, ale som si nebol istý, či sa potom dá dostať naspať do toho Trialu pre HTML5, ale nie je to aj tak potrebné…dík

    #296707
    raul
    Moderátor

    html5 je bomba, len youtube s tym ma problem.

    #296719
    JFK.
    Účastník (Participant)

    jasné, viem, že je to fajn, len myslel som to v youtube, že keď som to vypol, ide všetko ako má :)

    #296722
    raul
    Moderátor

    tak tak…

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.