program, na ktorom mozem robit prezentacie na ipade

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes program, na ktorom mozem robit prezentacie na ipade

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 192 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77974
    Anonymný
    Neaktívny

    cavte aky si mam stiahnut program, chcela by som robit prezentacie v pawer pointe pisat vo worde a excel tabulky to vsetko na ipade …, a neviem aky si mam stiahnut program …. word point a excel mi v ipade otvori no dorabat ich nemozem …. zobrazi mi len nahlad napr. prezentacie

    #266404
    maiob
    Účastník (Participant)

    iWork pre iPad by to zvladlo akorat si ho treba zaplatit

    #266406
    Anonymný
    Neaktívny

    dam v appstore vyhladat iwrks a mi napise keynote…pages…number ….vsetky aplikacie kt su po 8€ no neviem ktoru si mam vybrat

    #266407
    maiob
    Účastník (Participant)

    Keynote – prezentacie alternativa powerpoint
    Pages – je alternativa wordu
    Numbers – alternativa excelu

    #266420
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Potom tam mas este aj Documents To Go ktory je tiez relativne dobry – editovat zvlada len word/excel ale mas to cele v jednom programe a stoji to 8€
    No a esteje aj QuickOffice a ten myslim zvlada vsetky tri (word/excel/powerpoint) a je momentalne v zlave za 12€

    #266431
    bobo355
    Účastník (Participant)

    Keypoint – je na prezentácie a je za 1,59€ čo si myslym že je fajn cena

    #268271
    Anonymný
    Neaktívny

    nieje nieco zadarmo na robenie prezentacii a pisane v text. dokumente alebo exscelovske tabulky ? ked nie tak napiste aky je najlepsi program na vytvaranie prez. pisanie … v ipade aby bol potom kompatibilny s officom na mojom

    #268276
    ervin11
    Účastník (Participant)

    No skus nieco sam naprogramovat. Aby to bolo ako MS Office, aby isiel na iPade a aby bol zadarmo.

    #268277
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    zadarmo ma takto na rychlo napada safari a tam si otvor http://docs.google.com/m

    #268283
    Lens
    Účastník (Participant)

    111dzinda: A ty za tu prezentaciu nedostavas peniaze nahodou? Nerobis ju vramci roboty? Alebo to robis ako ciste hobby?

    #268287
    Anonymný
    Neaktívny

    Lens skola maybe?

    #268308
    Anonymný
    Neaktívny

    ervin:naprogramovat ? naprogramuj ked si taky macher :)))
    sleepwalk:na co mi bude otvorenie gmailu :)))
    lens:hovorim power point.word.excel
    johny : po slovensky ty madar :)))))

    #268309
    Anonymný
    Neaktívny

    toto mi nepripada ako forum poradit ale vysmiat sa z neznakych ludi

    #268312
    Lens
    Účastník (Participant)

    A powerpoint word a excel nie su nahdou sucastou balicku office ktory je tiez spoplatneny? :)
    Co kecas . Ludia ti tu poradili mas tu applikaciu za 8 € aj za 2€ a sleepwalver ti tu dal variantu zadarmo tak co viac ches? Nikto sa ti nevysmieva ale myslim ze to hranici s naivitou takyto pristup. Nechces este aby tu niekto za teba robil aj tie prezentacie?
    A johny ak je ti vela dat an vzdelanie 1.69€ alebo 8 € co je asi tak jedna navsteva kina+ popkorn tak neviem…

    #268313
    ervin11
    Účastník (Participant)

    111dzinda: naprogramovat? Ja? Preco? Vsak ja to nepotrebujem. A ak by som potreboval, tych mizernych 7€ za nakup existujuceho by som nelutoval ani sekundu. Aby bolo jasne. Len som chcel naznacit, ze napriek tomu, ze si tu dostal dobre rady, aj tak sa ti stale nieco nepaci. Alebo si myslis, ze pokial by bolo to co potrebujes aj zadarmo, tak ze by ti to nikto naschval nepovedal?

    #268318
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    111dzinda: Rad by som ta poprosil o jednu vec. Konto ma macblog-u mam vytvorene pol roka a za ten cas som tu polozil dve alebo tri otazky. Vzdy po dokladnom hladani odpovede vlastnymi silami na inych miestach. A vzdy som dostal odpovede k veci. Vela som sa naucil aj z citania diskusii inych ludi. Je tu naozaj dost vela ludi, ktori sa v problematike vyrobkov Apple vyznaju a su ochotni pomoct. Pritom pomoct obycajne neznamena vyriesit vec za pytajuceho sa, ale ukazat spravnu cestu. Trochu sa ale obavam, ze ak sa bude prilis vela ludi pouzivat diskusie na macblog-u nie ako jednu z poslednych moznosti najst riesenie, ale ako prvu, tak ochota ludi odpovedat bude klesat. Takze ta prosim, nepokaz to tu.

    #268319
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @111dzinda
    link co som ti dal – http://docs.google.com/m – je na Google Documents a nie na GMail !
    tak si to aspon pozri a uvidis ze je to vcelku uzitocny nastroj – zvlada vyrabat prezentacie (aj) na iPade (ce je jedna z tvojich poziadaviek) a tiez je zadarmo (druha tvoja poziadavka).
    Okrem toho zvlada aj tabulky (excel) a klasicke textove dokumenty (word)…

    #268325
    Anonymný
    Neaktívny

    ok tak vam velmi pekne dakujem
    a este jedna otazka: aky by ste odporucali program na ten office na ipad ? vsetke programy su v anlictine ? ked si stiahnem raz program do ipadu a vymazem druhykrat za stiahnutie z istore neplatim ?

    #268327
    Anonymný
    Neaktívny

    uz asi viem pokym program neprenesiem do itunes a vymazem ho z ipadu tak ho budem musiet znovu zakpit…no je pravda ze v ios 5 alebo neviem kde som daco take cital ze program zakupeny na urcitom ucte uz sa nebude musiet znovu kupovat aj po vymazaní … je to pravda???

    #268328
    danocoys
    Účastník (Participant)

    ked si raz daco kupis uz nikdy v buducnu nebudes za to platit.. ale stiahnes si ho, je jedno ci ho kupis v iPade, alebo v iTunes.. Samozrejme vsetko platie pre dany ucet..

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 192 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.