Zmena farby jablcka na macbooku (strucny navod)

Domov Diskusné Fóra Tipy, triky, modding v Mac OS X Zmena farby jablcka na macbooku (strucny navod)

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64806
    Rass
    Zablokovaný

    prave som si zmenil farbu jablck na cervenu http://img194.imageshack.us/img194/7210/img0257lk.jpg
    Je to velmi jednoduche ..
    1.staci dat nejakym nozikom dole ten “sivy” top case co mate okolo dispeju(tu listu) ona ma take cvoky ktore sa odpoja a zase sa daju napojit.
    2.potom Kolom do kola odsttubujete srubky ktore drzia displej (nna vrchej strane su 2 na oboch stranach a 2 v strede okolo kamerky a mic.,na pravej su 4 a na lavej tiez 4.(pozor nech sa vam nesmykne reubovak!)
    !pozor 2 srubky pri kamere a mic su trochu mensie nepomiesajte ich!
    3. spodne srubky v nielom plaste nemusite davat prec.
    4. pomaly sklopte dislej na klavesnicu(ALE POZOR: na maly magnet koty je na kraji v strede na lavej strane kovovej obruby displeja.Aby vam nespadol na zem a nestratili ho…)
    5.Na plastovom kryte potom uvidite kruh v ktorom je jablcko.
    6. potom uz le staci vystrihnut ejaku farebnu foliu. ja som pouzil obicajny euroobal a prilepil ju na rohoch.Nevyrezaval som ju do kruhu ale prekril aj ten cierny zmäkčovač.

    Je to celkom zaujimavy tuning ktory vas zviditelni :)
    (ale aj napriek tomu sito tam asi neneacham pride mi to kus gičove…(raz som videl duhove jabko to je krajsie :)
    Reakcie?

    #175820
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Najkrajsia farba je ta original biela. Urcite by som ju nemenil.
    Mas pravdu je to trochu gycove:))))

    #175821
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    neviem do akej miery sa ten display zahrieva, ale raz som si chcel spravit akoze farebne svetlo a dal som si euroobal na led ziarovku, no a on sa rozpustil :)))

    #175822
    Rass
    Zablokovaný

    mepride mi az taky teply… poptipade sa to da vystrihnut aj s filie na divadelne svetla.. a ta uz musi vydrzat

    BTW:ak urobite nieco podobne tak tu hodte fotku:)

    #175824
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Nahodou docela dobre to vyzera. Vedel by som si predstavit to niekedy zmenit na modre jablcko.

    #175833
    2.0swan
    Účastník (Participant)

    ja by som skorej vedel predstavit prestriekat alu macbook na bielo
    – vyhoda prevedenia alu oproti bielemu plastu
    – a originalita stareho bieleho plastaku :D

    #175876
    madman
    Účastník (Participant)

    2.0swan – lenze:
    – horsie chladenie
    – skus ho raz niekde skriabnut a mozes zas lakovat (a garantujem ti, ze okolo konektorov ho budes mat neustale poskriabany…)

    najlepsi tuning macbooku je nechat ho v pôvodnom stave ;)

    #175880
    Rass
    Zablokovaný

    madman: teraz ma tak napadlo. ked niekto vybere niejake hpcko v skole a sade okolo trackpadu tie nalepky :D procesor2000 turbo 200-300 gforce atlantic :D secko take leskle hnusne fuuuj ze si to ty ludia nelepia…
    Apple si da jedno jablcko a jeden napis macbook a to hovori za vsetko:)
    THINK DIFFERENT

    #175881
    2.0swan
    Účastník (Participant)

    madman, ale taky komaxitovy nater by to mohol vydrzat :D

    #176932
    Kub1k
    Účastník (Participant)

    stale lepsie zmenit farbu jablka na Macbooku ako si na nejaky otrasny asus hodit nalepku pribalenu k iPhonu a tvarit sa aky som ja velky applista :D

    #176943
    peto01
    Účastník (Participant)

    keď ste už načali tie škrabance…ked sa škrabne ten hliník existujú nejaké prípravky hliníkove na vyplnenie toho škrabanca?

    #176945
    Rass
    Zablokovaný

    hej flexa a prebrus

    #176948
    peto01
    Účastník (Participant)

    no ale prebrusiť to flexou bez ešte väčších škôd to určite nejde :)

    #176949
    alchymister
    Účastník (Participant)

    Kub1k: stale lepsie zmenit farbu jablka na Macbooku ako si na nejaky otrasny asus hodit nalepku pribalenu k iPhonu a tvarit sa aky som ja velky applista :D

    to mi praveze pride celkm vtipne, to nie je velky applista, kto take nieco zrobi, ale velky recesista..
    velky aplista nak sa strci kamsi..
    nalepka ruzova o nicom podla mna, a tiez akakolvek ina farba.. ta povodna biela je jednoducho najlepsia.. odlisit sa zafarbenim jablka, to uz ano!

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.