Všetky produkty značky Belkin s 50% zľavou

Novinky | Tomáš Beleš, 19. September 2011

Belkin logo

Známy výrobca príslušenstva nielen pre Apple produkty spustil neuveriteľný výpredaj, v rámci ktorého môžete získať akýkoľvek produkt s 50% zľavou. Nie je pri tom nutné presiahnuť žiadnu minimálnu sumu ani spĺňať ďalšie podmienky, všetko čo musíte urobiť je pri objednávke zadať kód kupónu (coupon code) „FB50“. Hneď po zverejnení tejto ponuky boli servery Belkin.com úplne preťažené, no ako sa neskôr ukázalo, ponuka nebola obmedzená na jeden deň, ale platí až do 30. septembra. Ponuka ale platí len v americkom online obchode Belkin.com, napríklad česká verzia ponúka len odkazy na distribútorov, sama sa predajom nezaoberá.

Belkin 50% zľavy

Nikdy nie je skoro na vianočné nákupy, škoda, že 50% zľavy nie sú aj priamo na Slovensku.

---
19.09.2011 o 13:08

Radšej keby to fungovalo. Len kvôli Applu som kúpil Belkin Share router a jediná vec, čo som chcel oproti predchádzajúcemu – shareovanie tlačiarne, ide na Windows ale na Appli nie.

19.09.2011 o 15:21

Chcel som vyuzit tuto akciu, ale pre nas europanov je viac ako menej nepouzitelna. Iba ak mate niekoho v USA a chysta sa prist za vami…MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist