Tip na originálny darček: plyšové hračky Fruit Ninja

Novinky | Tomáš Beleš, 07. December 2011

Fruit Ninja icon

Vianoce sa nezadržateľne blížia a ak stále váhate nad tým, čo kúpiť vašim najbližším, máme pre vás tip. Podobne ako ostatné slávne série, ktoré vznikli na iOS platforme, aj Fruit Ninja začína s predajom plyšových hračiek. V súčasnosti sú v oficiálnom online obchode Fruit Ninja dostupné tri plyšové hračky – vodný melón, Sensei (tréner), a „training pack“, ktorý obsahuje aj melón aj trénera. Neskôr by mali pribudnúť aj ďalšie hračky. Training pack a vodný melón je možné si predobjednať, trénera Senseia môžete nakupovať už teraz. Training pack stojí 29,99 EUR, Sensei 15,99 EUR a vodný melón 14,99 EUR.

Fruit Ninja

Ak ste o Fruit Ninja ešte náhodou nepočuli, sťahovať môžete z App Store. K dispozícii je bezplatná lite verzia, klasická verzia za 0,79 EUR a HD verzia pre iPad za 2,39 EUR. K originálnym hrám pribudla aj edícia inšpirovaná filmom Kocúr v čižmách – pre iPhone za 0,79 EUR, pre iPad za 1,59 EUR. Aby toho nebolo málo, ak máte Xbox 360 a Kinect, z Xbox marketplace si môžete stiahnuť aj Kinect verziu Fruit Ninja, ktorú ovládate vlastným telom.

---
07.12.2011 o 11:20

skoda ze ten melon bude az v januari v predaji…kupil by som ho priatelke na vianoce, strasne ju tato hra chytila :)MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist