Neradi meníte batérie? Nabíjajte Magic Trackpad a Apple Wireless Keyboard bezdrôtovo

Novinky | Tomáš Beleš, 13. Apríl 2011

Magic Trackpad

Po The Magic Charger, bezdrôtovej nabíjačke pre Apple myš Magic Mouse, prichádza firma Mobee Technology s ďalšim podobným produktom – The Magic Bar. Ten doplní Magic Charger a okrem myši tak budete môcť jednoducho bezdrôtovo nabíjať aj bezdrôtovú Apple klávesnicu a Magic Trackpad.

The Magic Bar indukčné nabíjanie
---

Princíp je u oboch zariadení rovnaký. Energiu získavajú periférie indukčným nabíjaním. Všetko čo musíte urobiť je nahradiť klasické AA baterky priloženým akumulátorom a potom položiť klávesnicu alebo Magic Trackpad na Magic Bar. Aj keď budú nabíjané bezdrôtovo, Magic Bar samozrejme zdroj energie musí mať – pripojíte ho cez USB k vášmu počítaču.

The Magic Bar si budete môcť predobjednať už od 15. mája 2011 za cenu 59,99 USD. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach.

13.04.2011 o 09:32

a TOTO JE prave to co nechceme,, kable. :( :( :(

13.04.2011 o 10:59

Masakralne drahe za zmenu bezdrotovej klavesnice na drotovu…

13.04.2011 o 16:16

Takto iste od tejto istej firmy len pre Magic Mouse pouzivam a neviem si to vynachvalit :) len mysku polozim a zoberiem bez akeholkolvek zasuvania ultra jednoduche a prakticke :)MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist