Dovoľte sa deťom hrať s vašim iPhonom bez obáv - so špeciálnymi puzdrami pre deti

Novinky | Tomáš Beleš, 14. Október 2011

Griffin logo

Vekový priemer mladých majiteľov iOS zariadení sa neustále znižuje. Stále však existuje určitá hranica, za ktorou nekúpi svojmu dieťaťu iPhone či iPod touch ani najbenevolentnejší rodič. Napriek tomu je App Store plný hier, interaktívnych kníh a náučných aplikácií vhodných práve pre toto publikum. Rodičom potom neostáva nič iné, len im požičať svoj vlastný iPhone či iPod touch a riskovať tým jeho poškodenie. To si uvedomil výrobca príslušenstva Griffin, ktorý začal ponúkať puzdra, ktoré nielenže ochránia váš iPhone/iPod touch, ale potešia aj vaše deti.

Plyšové puzdro pre iPhone iPod touch

Griffin Woogie 2 premení iPhone/iPod touch na atraktívnu plyšovú hračku, pričom nechýba ani spoľahlivá ochrana dotykového displeja. Nohy plyšáka umožnia Woogie 2 použiť aj ako stojan, alebo si ho deti môžu pohodlne položiť na nohy. Samozrejme, Woogie 2 neobsahuje žiadne toxické materiály, je vhodný od troch rokov a stojí 20 USD. K dispozícii je v dvoch farbách cez oficiálne stránky.

---
16.10.2011 o 16:14

zásadní chybou je, že je vidět home button, který moje děcko mačká nejradši, když ji zapneme nějaký blbiny na tom :)MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist