Applu nový UFO campus zrejme stačiť nebude, už teraz zvažuje postavenie ďalšieho

Novinky | Tomáš Beleš, 09. September 2011

Apple Logo

Ohromujúci „UFO“ Apple campus ešte zrejme nemá ani základy, no Applu to už teraz nestačí. Po dokončení stavby a spustení prevádzky v roku 2015 totiž s najväčšou pravdepodobnosťou začne plánovať Apple Campus 3. Mamutí Apple Campus 2 totiž vystačí „len“ pre 12 000 zamestnancov, čo bude pri súčasnom raste spoločnosti čoskoro málo. Otázne však je, či bude Apple aj naďalej rásť rovnakým tempom. Už v súčasnosti prekonal všetky očakávania, no len budúcnosť ukáže, či je táto spoločnosť aj bez Steva Jobsa schopná chŕliť novinky ako iPod, iPhone alebo iPad jednu za druhou.

Nový Apple campus
---
09.09.2011 o 10:49

neviete niekto, prečo nemôžu postaviť o dve poschodia viac? tej budove by to veľmi neublížilo :-/

11.09.2011 o 11:15

Prečo stále vravíte, že je soločnosť bez Jobsa ? Je predsa predsedom dozornej rady… A to je niekedy viac ako byť samotným riaditeľom, žiadne rozhodnutie sa bez neho neudeje….

11.09.2011 o 12:53

územný plán to asi nedovoľuje, ale pri peniazoch apple a úplatných kongresmenoch a senátoroch, by to nemal byť problém zmeniť ;)

presne, proste by stačilo zväčšiť priemer, dať viac poschodí a je vymaľované.MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist