Apple zaujíma váš názor, musí si vás však vybrať

Novinky | Tomáš Beleš, 06. Máj 2011

Apple Support Communities welcome icon

Prostredníctvom novej kampane Apple Customer Pulse získava Apple cenné informácie od svojich zákazníkov. Firmu zaujíma odozva majiteľov rôznych produktov od Apple – ich dojmy a spôsob používania. Mesačne vám môžu byť v tomto programe sprístupnené až dva prieskumy, jeden zaberie približne päť minút alebo menej. Zdá sa že Apple Customer Pulse je oproti tradičným prieskumom komplexnejším programom zameraným na hlbšie preskúmanie trhu.

Apple Customer Pulse prieskum
---

Či už patríte k tým, ktorí radi pomôžu a vyplnia ankety, alebo k tým, ktorí sa im vyhýbajú, Apple Customer Pulse nie je pre každého. Apple totiž rozposiela pozvánky do tohto programu cez e-mail, inak sa ho zúčastniť neviete. Potvrdzujú to aj oficiálne informácie, podľa ktorých je členstvo možné získať len cez pozvánky, ktoré sú rozposielané náhodnej vzorke registrovaných používateľov.

Ak ste náhodou obdržali pozvánku do Apple Customer Pulse aj vy, neváhajte sa o vaše dojmy z prieskumu podeliť s ostatnými v diskusii pod článkom.

06.05.2011 o 06:44

Ta stranka vyzera na riadny phisingovy podvod. Ma to niekde Apple oficialne spmenute? Nekvalitne obrazky, ziadny odkaz na apple.com, nic!

06.05.2011 o 08:22

Zaujimave, nova stranka od applu, so starym designom a linka sa konci .asp, nieje to nahodou microsoftacka technologia?

100% phishing site

oficialna stranka na feedback je http://www.ap­ple.com/feedbac­k/

Preco by apple daval takuto stranku mimo svojej domeny ???

06.05.2011 o 11:02

Keby radšej hneď dali do Airov 11 aj 13" 3G modul

06.05.2011 o 13:43

dostal som pozvanku. celkovo pat otazok typu, odkial som, kedy som kupil prvy apple produkt, kolko mam rokov… p.

06.05.2011 o 20:16

Stanley: to by bola supa, ze? Dojst do krcmi z usoplenej vreckovky vybalit 11palec a po zelenej s pivom vypravat: to ja nieje to epl.MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist