Apple vyriešil problémy s App Storom a opäť funguje aj na starších iOS zariadeniach

Novinky | Tomáš Beleš, 28. December 2011

AppStore icon

Ešte pred Vianocami sme vás informovali o stále narastajúcom počte používateľov, ktorým prestal fungovať App Store na zariadeniach s iOS starším ako 4. Chyba úplne znemožnila nákup, hodnotenie a ďalšie základné funkcie App Storu. Na získanie nových aplikácií museli používatelia použiť iTunes a svoje iOS zariadenie následne synchronizovať. Najväčším problémom bolo, že Apple sa stále snažil presvedčiť používateľov, že chyba je v ich zariadení. Žiadne rady však nepomáhali a problémy priamo súviseli s internými zmenami, ktoré Apple v App Store urobil.

App Store na starších iOS

Tento pohľad by už mal byť minulosťou. Zdroj: Apple Support Communities

Zdá sa, že Apple konečne odhalil skutočné príčiny a chybu z App Store odstránil. Obchod s aplikáciami by tak mal opäť fungovať všetkým používateľom. Na túto skutočnosť nás upozornil čitateľ používajúci iOS 3.1.3, ktorému opäť funguje nákup aj aktualizácia iOS.

Používate zariadenia s iOS starším ako 4? Funguje vám App Store?

---
28.12.2011 o 15:56

Tak potvrzeno ještě z jednoho iphone s 3G s 3.1.2 a z přédchůdce ip 3G ..

29.12.2011 o 01:29

ja mam zasa problem na iphone 4, nedaju sa mi zakupit aplikacie…free aplikacie mozem stiahnut ale nemozem kupit platene vyhodi mi ze payment was declined a ze mam nieco s mojimi udajmi o ucte…robi to aj ked som ich uz asi 4krat prepisoval…MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist