Action Movie FX - oživte vaše videá špeciálnymi efektmi

Novinky | Tomáš Beleš, 30. December 2011

Action Movie FX icon

Action Movie FX je prvou iOS aplikáciou od spoločnosti Bad Robot Productions. Tá sa na čele s JJ Abramsom zaoberá špeciálnymi efektmi vo filmoch. Za zmienku stojí práve premietaný film Mission Impossible – Ghost Protocol, prerobený Star Trek alebo seriál Lost. Práve tieto skúsenosti sú zdrojom inšpirácie pre vytvorenie aplikácie Action Movie FX, ktorá umožní vytvárať prekvapivo kvalitné špeciálne efekty na obrazovkách vašich iOS zariadení.

Action Movie FX
---

Stačí v aplikácii natočiť video a v priebehu niekoľkých sekúnd či minút doňho dokážete pridať ohromujúce a realisticky pôsobiace efekty ako z amerických trhákov. Aplikácia je v App Store dostupná zadarmo a po jej nainštalovaní máte k dispozícii dva špeciálne efekty – raketový útok a kotúľajúce sa auto. Naviac sú k dispozícii ďalšie efekty ako letecký útok, požiar, vrtuľník a tornádo, ktoré sú dostupné v dvoch prídavných balíkoch za 0,79 EUR za balík. V budúcnosti by mali pribudnúť aj ďalšie efekty. Action Movie FX je kompatibilná s iPhonom 3GS, 4 a 4S, iPadom 2 (iPad nie je podporovaný zrejme kvôli absencii kamery) a iPodom touch 4. generácie.

Krátka ukážka toho, čo dokážete veľmi rýchlo vytvoriť v tejto aplikácii:

30.12.2011 o 07:39

Mam to stiahnute, je to zaujimava aplikacia, efekty ako z hollywoodu….

30.12.2011 o 08:02

existuje nieco take aj pre macbook ?

30.12.2011 o 12:39

Skôr efekty ako z Bollywoodu.

30.12.2011 o 13:22

Tiez som to staiahol a je to super aste keby bolo nieco podobne na Mac by bolo super…

30.12.2011 o 14:37

@mac samozrejme, napríklad: After Effects + Action Essentials.MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist