Vimeo predstavilo svoju iPhone aplikáciu s editorom videí

iPhone | Tomáš Beleš, 30. Marec 2011

Vimeo pre iPhone ikona

Vimeo, video hostingová služba podobná populárnejšiemu YouTube, sprístupnilo prostredníctvom App Storu svoju novú iPhone aplikáciu. Tá aspoň podľa oficiálneho popisu zahŕňa všetky najlepšie súčasti služby, čo znamená, že v nej môžete jednoducho uploadovať, upravovať, organizovať a sledovať videá. Okrem nahrávania nových videí je možné aj sťahovať videá priamo do Camera Roll na vašom iPhone. Súčasťou je aj zabudovaná funkcia nahrávania videa, ktoré môžete následne upraviť a pridať napríklad rôzne titulky, zvukové stopy alebo prechody.

Vimeo pre iPhone

Oficiálnu aplikáciu Vimeo pre iPhone si môžete zadarmo stiahnuť z App Store. Má približne 20 MB a je kompatibilná s iPhonom, iPodom touch 4. generácie a iPadom 2, pričom vyžaduje iOS 4.0.1 a novšie.

---
30.03.2011 o 10:15

nemozem v nej vyhladavat, co povazujem za jedine vyrazne minus. inak je velmi pekne nadizajnovana a pouzitelna.

30.03.2011 o 14:25

No s iPadom 2 veľmi kompatibilná nie je. Je to len v iPhone móde, pri dvojnásobnom zväčšení sa na to moc nedá pozerať

30.03.2011 o 21:38

Vyzera uplne super, ale na mojom 3G nefunguje prehravanie ani zaznamenavanie videa… skoda, tesil som sa, ze budem moct aspon pustit svoje uploadnute videa, no nic s toho.

30.03.2011 o 23:42

to :/

No parada ak vyzera super ale nejde ani prehravat ani nahravat video :D Co v tom potom robis, pozeras ako to vyzera super?MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist