Heureka pre iPhone - premeňte svoj iPhone na najlepšieho nákupného pomocníka

iPhone | Tomáš Beleš, 24. Máj 2011

Heureka pre iPhone

Rozsiahle stránky venované porovnávaniu cien produktov u viacerých predajcov, ktoré nakupujúcim uľahčujú výber aj prehľad o cenách, sa okrem zahraničia tešia stále väčšej popularite aj u nás. Jedným z takých serverov je aj Heureka.sk (alebo cz). Stačí do vyhľadávača zadať akýkoľvek produkt a Heureka automaticky overí ceny u všetkých predajcov, ktorí daný produkt ponúkajú. Výrazne tak šetrí čas používateľovi, ktorý už nemusí zdĺhavo ručne porovnávať ceny v rôznych obchodoch, pričom aj tak bez nutnej dávky šťastia nenarazí na ten najlacnejší. Nová aplikácia Heureka pre iPhone však posúva celý koncept na novú úroveň.

Heureka pre iPhone
---

Samozrejme, táto aplikácia uľahčí vyhľadávanie a porovnávanie cien a obchodov v Heureke z iPhonu tým, že už nemusíte ísť na ich stránky. Skutočne veľký prínos je však v schopnosti skenovať čiarové kódy. V praxi to znamená, že prídete do obchodu, kameru iPhonu s aplikáciou Heureka nasmerujete na čiarový kód produktu a v priebehu niekoľkých sekúnd budete mať k dispozícii prehľad cien z dvoch tisícok slovenských e-shopov. Okrem toho si môžete pozrieť, aké majú ostatní s daným produktom či obchodom skúsenosti.

Heureka pre iPhone

Skenovanie čiarových kódov funguje aj v praxi presne tak, ako je sľúbené. Všetky čiarové kódy, na ktorých sme aplikáciu testovali, boli rozoznané a vyhľadané – skener je však určený najmä pre elektronické výrobky a oblečenie, s potravinami nefunguje.

Aplikácia je zdarma k dispozícii cez App Store v slovenskej a českej verzii. Klasickí predajcovia v kamenných obchodoch zrejme z tejto a podobných aplikácií veľkú radosť mať nebudú.

24.05.2011 o 19:05

Super vec, nepozna niekto z vas aplikaciu, ktora by citala ciarove kody a podla nich by som vedel o aku vec sa jedna? Som nevidiaci a rad by som nieco take privital. Inak fakt aj toto skvela vec.

26.05.2011 o 10:47

namiesto skenovať kód tam mám zadať kód…neviete ako to zmeniť, alebo čo je zle?….mám ipod touch 4.gen. ..dik….

26.05.2011 o 11:46

Pepe, skus na iPhone aplikaciu Google Search. http://itunes­.apple.com/…/id284­815942?mt=8

02.02.2012 o 23:14

Mne sa to tiez zmenilo zo skenovat kod na zadat kod,vie niekto poradit ako to vratit na skenovat?DakujemMacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist