Ďalší zhorený iPhone - tentokrát priamo v hasičskom zbore

iPhone | Tomáš Beleš, 21. December 2011

Fire icon

iPhone patriaci hasičovi predstavuje ďalší prípad zhoreného telefónu od Apple. Samozrejme, takýto problém sa hneď medializuje, nedávno spôsobil rozruch iPhone, ktorý sa vznietil v lietadle. Hasičov iPhone začal horieť počas toho, ako sa pripojený k počítaču nabíjal cez originálny kábel. iPhone následne spadol na zem a chytil sa od neho koberec, po čom bol vyhodený z okna. Výrazne sa z neho dymilo a šíril sa aj nepríjemný smrad. Zhorený iPhone už bol poslaný do Applu, aby mohli skúmať príčiny požiaru.

Zhorený iPhone 4

Zdroj: East Brandywine Fire Company

---

Problémy s prehrievaním a potenciálnym nebezpečenstvom z toho vyplývajúcim majú aj iPody nano prvej generácie, ktoré v súčasnosti Apple vymieňa za nové. Bude nasledovať podobný osud aj iPhone? Aj keď príčiny musia byť expertne preskúmané, rovnako ako v prípade iPodu nano to vyzerá tak, že za prehrievanie môže batéria.

21.12.2011 o 11:15

„iPhone následne spadol na zem a chytil sa“

len tak sam od seba spadol na zem?

22.12.2011 o 12:41

iPhone následne spadol na zem a chytil sa od neho koberec Marian čitaj :)

22.12.2011 o 23:25

Hlavne, že sa chlapci z apple viac venujú súdom, ako svojim zariadeniam. takto to dopadá.

apple ide dole vodou, pár rokov budú žiť z vizií Steva, ale čo potom, ked dojdu jeho nápady a vízie?MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist