iPad verzia pánskeho magazínu Playboy sprístupňuje všetky vydania od roku 1953

iPad | Tomáš Beleš, 20. Máj 2011

Playboy logo white background

Síce s omeškaním, ale Playboy predsa len dodržal slovo. Majitelia iPadu tak získavajú prístup ku všetkým vydania tohto pánskeho magazínu v digitálnej forme. Pôvodné špekulácie sa však naplnili a Playboy sa nedistribuuje štandardnou cestou cez App Store. Koniec koncov, asi by kvôli prísnym pravidlám Applu ohľadom obsahu pre dospelých ani neuspel. Namiesto toho boli spustené nové stránky i.playboy.com.

Playboy pre iPad
---

Predplatné na nich stojí 8 USD/mesiac a za túto sumu dostanete neobmedzený prístup ku všetkým číslam Playboya od toho najnovšieho až po úplne prvé vydania od roku 1953. K dispozícii sú aj cenovo výhodnejšie voľby – 60 USD/rok alebo 100 USD/dva roky. Nejde pritom o žiadne jednoduché PDF verzie magazínu, všetky čísla sú dostupné v interaktívnej forme – môžete si prispôsobovať polohu iPadu aktuálnemu článku, vyhľadávať v ňom alebo napríklad zobraziť obsah celého čísla a skočiť na článok, ktorý vás zaujíma.

20.05.2011 o 17:01

No super, verim ze takato digitalizacia aj niekolko desiatok rokov starych casopisov napadne aj ine vydavatelstva.

22.05.2011 o 12:02

Super. Palyboy odoberam uz roky. Uz mi chyba len iPad :DMacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist